Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

I Runda Pucharu Polski i Puchar Starosty Kościerskiego Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Piotr Dyrszka   
14.03.2010.

W dniach 13-14.03.10r w Kościerzynie odbyły się pierwsze tegoroczne zawody o Puchar Polski.
Drużyna KS Nautilus Jastrzębie Zdrój wystawiła do rywalizacji 32 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych E,D,C,B,A.
Nasz zespół powrócił z Kaszubów w glori chwały zdobywając puchar za pierwszą edycję Pucharu Polski,jak również Puchar Burmistrza Kościerzyny.
Klub z Jastrzębia Zdroju przystępował do rywalizacji jako obrońca tego trofeum z roku ubiegłego.
Nautilus po raz trzeci z rzędu pragnie zdobyć Puchar Polski i potwierdzić swoją dominację w tym sporcie.
Jak widać  jest na najlepszej drodze aby to osiągnąć.Nasi zawodnicy dominowali na tych zawodach niemal w każdej kategori wiekowej zdobywając aż 77 medali w tym 26 złotych,27 srebrnych,24 brązowych.
Najlepszymi naszymi zawodnikami tych zawodów okazali się Adrian Winiarski (2982pkt) i Ania Osiadacz (2734pkt).
Suma punktów zdobytych przez tych zawodników (5716pkt) zaważyła na tym ,że trofeum Burmistrza Kościerzyny trafiło w nasze ręce. Na drugiej pozycji uplasowała się ekipa Rekina Wrocław (5322pkt),a na trzeciej Toruńczyk Toruń (5258pkt).
W drugiej równoległej konkurencji,czyli Pucharze Polski uplasowaliśmy się również na pierwszej pozycji z 2139 pkt przed Laguną Toruń 1835 pkt i Delfinem Jastarnia 1730 pkt.

 

W poszczególnych kategoriach najlepiej punktowali:
W kat E najlepszą zawodniczką okazała się Żaneta Winiarska która bezapelacyjnie wygrała wszystkie konkurencje w których startowała. Pochwały należą się również dwóm pozostałym zawodniczkom tej kategori czyli Oli Łoteckiej i Oliwi Leoniuk które również zaliczyły pudło.
Z chłopców najlepiej wypadł Bartek Giba który dwukrotnie stawał na drugim  i trzykrotnie na trzecim stopniu podium. Dwa medale zdobył również Łukasz Kowalczyk plasując się na drugiej i trzeciej pozycji.
W kat D dominowała najlepsza nasza zawodniczka tych zawodów Ania Osiadacz zdobywając 5 złotych i jeden srebrny medal.Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ Sandry Szuter która zdobyła 4 brązowe medale,oraz Amelki Pisarczyk która do swoich osiągnięć dołożyła brązowy medal.
Wsród chłopców prym wiódł Kamil Kern który podobnie jak Ania, zdobył 5 złotych krążków i jeden srebrny.Do wysokiej formy powraca Kuba Dyrszka,który tym razem ustępował tylko Kamilowi i zdobył jedno złoto i 4 srebra.Bardzo ładnie wypadli zawodnicy którzy debiutują w tej kategori czyli Czarek Klimczuk i Piotrek Marchewka którzy zaliczyli po trzy medale.
W kat C najlepiej wypadła Olga Niedzielska zdodywając jeden srebrny i 3 brązowe medale,oraz Ania Dziadek która przywiozła srebro i brąz.
Chłopcy z tej kat ,Szymon Paluch i Patryk Nosal podzielili się  głównymi trofeami.Szymon zdobył 3 złote i 2 srebrne medale,natomiast Patryk wywalczył 3 złote, srebro i brąz.Na uwagę zasługuje również pierworoczniak w tej kategori Sebastian Nalepka który sięgnął po brąz.
W kat B najlepsza nasza zawodniczka  Monika Górska zdołała wywalczyć  srebro .
Z chłopców najlepiej zaprezentował się Damian Osiadacz ,który na każdym dystansie  na którym startował poprawiał swoje rekordy życiowe i zdobył trzy srebrne krążki.Bardzo ładny występ zanotował Marcin Napierała który w konkurencji 200m pp popłynął po zloto.Również Adrian Michalak zaliczył jeden medal w kolorze brązu.
w kat A występowali dwaj nasi exportowi kadrowicze Adrian Winiarski i Łukasz Czajka.
Adrian został najlepszym zawodnikiem tych zawodów zdobywając dwa złote i dwa srebrne medale.
Łukasz w mocnej konkurencji zadowolił się jednym srebrem.

Czekamy teraz z niecierpliwością na potwierdzenie formy przez naszych zawodników na następnych zawodach które już niebawem odbędą się na naszym jastrzębskim basenie Laguna w dniu 10.04 2010r.

http://pzp-n.pl/wyniki/201003kos/201003kos_kpp.pdf - Puchar Polski

http://pzp-n.pl/wyniki/201003kos/200911kos_starosta.pdf - Puchar Starosty 

 


Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 3931

Komentarze (28)
RSS komentarzy
1. 23-03-2010 13:33
 
Zarejestrowany
 
wojtas.
2. 19-03-2010 20:27
 
Sprzedam płetwę RocketFin, okazała się na mnie za mała -rozmiar kalosza mały .I muszę się jej pozbyć. 
 
kontakt : 603-930-237
Zarejestrowany
 
Patryk Nosal
3. 19-03-2010 15:34
 
Błąd przy wpisywaniu .Już poprawione :p :zzz :p
Zarejestrowany
 
wojtas.
4. 19-03-2010 12:50
 
chcialam zglosic blad bo na 25 m pod woda mialam 6 miejsce a na 100bf mialam 3
Zarejestrowany
 
Sandra Szuter
5. 19-03-2010 04:47
 
Wojtek,dzięki za podsumowanie,spisałeś się niczym Zimoch w Vancouver.Wystarczył "suchy" tekst,aby przeżyć to jeszcze raz...dodam,że nieoceniony jest też p.Zbyszek-informatyk,który natychmiast wprowadza w życie wszelkie nasze sugestie.Dzięki Panowie,ta strona teraz ŻYJE!!!
Zarejestrowany
 
Piotr Dyrszka
6. 18-03-2010 21:13
 
Dzięki bardzo.Aż chce się to robić jak ktoś potrafi to docenić :zzz :zzz :zzz
Zarejestrowany
 
wojtas.
7. 18-03-2010 20:04
 
Mamy wszystko podane, jak na na talerzu. Dziękuje za tak dobrze wykonaną pracę.
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
8. 18-03-2010 19:20
 
kat B dziewczęta 
 
GÓRSKA MONIKA 
50 m pW - 00.21.01 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.22.19 - 5  
100m pp - 00.49.12 - 4 
200m pp - 01.51.95 - 6 
400m pp - 04.06.86 - 6 
100m bf - 00.57.81 - 6 
 
SALACHNA PAULINA 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.22.81 - 7 miejsce  
100m pp ---------- 
200m pp - 01.55.33 - 7 
400m pp - 04.06.47 - 5 
100m bf ---------- 
 
kat B chłopcy 
 
OSIADACZ DAMIAN 
50 m pW - 00.18.27 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.19.42 - 6  
100m pp - 00.42.70 - 2 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 00.48.91 - 2 
 
MICHALAK ADRIAN 
50 m pW - 00.18.94 - 4 miejsce 
50 m pp - 00.19.57 - 7  
100m pp - 00.42.78 - 3 
200m pp - 01.50.92 - 9 
400m pp ---------- 
100m bf - 00.50.66 - 9 
 
NAPIERAŁA MARCIN 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.20.67 - 10 miejsce 
100m pp - 00.45.06 - 7 
200m pp - 01.36.79 - 1 
400m pp - 03.49.04 - 6 
100m bf - 00.51.36 - 11 
 
kat A chłopcy 
 
WINIARSKI ADRIAN 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.18.56 - 5 miejsce 
100m pp - 00.39.30 - 2 
200m pp - 01.25.88 - 1 
400m pp - 03.09.93 - 1 
100m bf - 00.47.21 - 2 
 
CZAJKA ŁUKASZ 
50 m pW - 00.17.63 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.18.55 - 4  
100m pp - 00.40.00 - 4 
200m pp - 01.34.23 - 4 
400m pp ---------- 
100m bf ----------
Zarejestrowany
 
wojtas.
9. 18-03-2010 19:20
 
kat C dziewcząt 
 
NIEDZIELSKA OLGA 
50 m pW - 00.21.59 - 3 miejsce 
50 m pp - 00.23.09 - 4  
100m pp - 00.48.84 - 3 
200m pp - 01.48.52 - 2 
400m pp - 03.54.48 - 3 
100m bf - 00.57.92 - 4 
 
DZIADEK ANNA 
50 m pW - 00.21.49 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.22.54 - 3  
100m pp - 00.50.77 - 4 
200m pp - 01.59.75 - 8 
400m pp - 04.29.76 - 9 
100m bf - 00.59.35 - 7 
 
WDOWIAK SYLWIA 
50 m pW - 00.26.58 - 8 miejsce 
50 m pp - 00.25.89 - 12  
100m pp - 00.58.98 - 12 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.00.84 - 10 
 
kat C chłopcy 
 
PALUCH SZYMON 
50 m pW - 00.18.49 - 1 miejsce 
50 m pp - 00.19.39 - 1  
100m pp - 00.44.32 - 1 
200m pp - 01.45.29 - 2 
400m pp - 04.00.17 - 2 
100m bf ---------- 
 
NOSAL PATRYK 
50 m pW - 00.19.42 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.20.44 - 3  
100m pp ---------- 
200m pp - 01.40.25 - 1 
400m pp - 03.45.04 - 1 
100m bf - 00.51.63 - 1 
 
NALEPKA SEBASTIAN 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.22.36 - 9 miejsce  
100m pp - 00.47.28 - 3 
200m pp - 01.51.06 - 7 
400m pp - 04.09.11 - 6 
100m bf - 00.54.94 - 7 
 
WIECZOREK MICHAŁ 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.24.24 - 13 miejsce 
100m pp - 00.55.81 - 10 
200m pp ---------- 
400m pp - 05.04.45 - 12 
100m bf - 00.58.76 - 13 
 
WITOMSKI MICHAŁ 
50 m pW ---------- 
50 m pp - 00.24.42 - 14 miejsce 
100m pp - 00.55.49 - 9 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.02.99 - 18
Zarejestrowany
 
wojtas.
10. 19-03-2010 15:33
 
kat D dziewcząt 
 
OSIADACZ ANNA 
25 m pw - 00.10.39 - 1 miejsce 
50 m pp - 00.22.69 - 1 
100m pp - 00.49.13 - 1 
200m pp - 01.51.07 - 1 
400m pp - 04.08.83 - 1 
100m bf - 00.57.00 - 2 
 
SZUTER SANDRA 
25 m pw - 00.11.66 - 6 miejsce 
50 m pp - 00.23.68 - 3 
100m pp - 00.52.35 - 3 
200m pp - 02.03.84 - 4 
400m pp - 04.26.91 - 3 
100m bf - 00.58.83 - 3 
 
PISARCZYK AMELIA 
25 m pw - 00.11.30 - 3 miejsce 
50 m pp - 00.24.86 - 4 
100m pp - 00.56.86 - 4 
200m pp - 02.10.94 - 6 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.03.01 - 5 
 
STARZYŃSKA PATRYCJA 
25 m pw - 00.11.59 - 4 miejsce 
50 m pp - 00.26.29 - 7 
100m pp - 00.59.35 - 5 
200m pp - 02.15.21 - 10 
400m pp - 04.46.61 - 6 
100m bf - 01.04.04 - 7 
 
KERN DOMINIKA 
25 m pw - 00.12.35 - 9 miejsce 
50 m pp - 00.27.55 - 14 
100m pp - 01.00.88 - 9 
200m pp - 02.21.28 - 15 
400m pp - 04.54.97 - 11 
100m bf - 01.09.58 - 17 
 
CZAPLIŃSKA WERONIKA 
25 m pw - 00.13.20 - 14 miejsce 
50 m pp - 00.29.52 - 20 
100m pp - 01.08.08 - 14 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.10.24 - 20 
 
kat D chłopcy 
 
KERN KAMIL 
25 m pw - 00.10.45 - 1 miejsce 
50 m pp - 00.21.87 - 1 
100m pp - 00.50.39 - 1 
200m pp - 01.56.24 - 2 
400m pp - 04.17.24 - 1 
100m bf - 00.58.60 - 1 
 
DYRSZKA JAKUB 
25 m pw - 00.10.60 - 2 miejsce 
50 m pp - 00.23.11 - 2 
100m pp - 00.52.06 - 2 
200m pp - 01.56.13 - 1 
400m pp - 04.24.12 - 2 
100m bf -------------- 
 
MARCHEWKA PIOTR 
25 m pw - 00.11.76 - 4 miejsce 
50 m pp - 00.24.60 - 3 
100m pp - 00.55.05 - 3 
200m pp - 02.04.46 - 3 
400m pp - 04.36.99 - 6 
100m bf - 01.02.31 - 4 
 
KLIMCZUK CEZARY 
25 m pw - 00.10.66 - 3 miejsce 
50 m pp --- dyskfa --- 
100m pp - 00.58.84 - 6 
200m pp - 02.05.94 - 4 
400m pp - 04.29.01 - 3 
100m bf - 01.01.97 - 2 
 
PŁASKA WOJCIECH 
25 m pw - 00.13.16 - 11 miejsce 
50 m pp - 00.28.09 - 13 
100m pp - 01.02.90 - 10 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.06.92 - 9
Zarejestrowany
 
wojtas.
11. 19-03-2010 15:32
 
kat E dziewczęta 
 
WINIARSKA ŻANETA 
25 m pw - 00.12.16 - 1 miejsce 
50 m pp - 00.25.69 - 1 
100m pp - 00.59.33 - 1 
200m pp - 02.12.97 - 1 
400m pp - 04.41.30 - 1 
100m bf - 01.03.19 - 1 
 
ŁOTECKA OLA 
25 m pw - 00.12.84 - 3 miejsce 
50 m pp - 00.26.13 - 2 
100m pp - 01.00.90 - 3 
200m pp - 02.17.87 - 2 
400m pp - 04.54.06 - 2 
100m bf - 01.06.21 - 2 
 
LEONIUK OLIWIA 
25 m pw - 00.12.89 - 4 miejsce 
50 m pp - 00.28.67 - 4 
100m pp - 01.00.61 - 2 
200m pp - 02.24.63 - 4 
400m pp - -------- 
100m bf - 01.07.17 - 3 
 
kat E chłopcy 
 
GIBA BARTEK 
25 m pw - 00.12.88 - 3 miejsce 
50 m pp - 00.28.27 - 2 
100m pp - 01.04.11 - 3 
200m pp - 02.17.87 - 2 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.07.66 - 3 
 
KOWALCZYK ŁUKASZ 
25 m pw - 00.13.41 - 6 miejsce 
50 m pp - 00.28.64 - 3 
100m pp - 01.07.33 - 4 
200m pp - 02.29.45 - 4 
400m pp - 05.14.28 - 2 
100m bf - 01.12.87 - 5 
 
MĘDRAK DAMIAN 
25 m pw - 00.13.22 - 5 miejsce 
50 m pp - 00.32.26 - 9 
100m pp ---------- 
200m pp ---------- 
400m pp ---------- 
100m bf - 01.13.07 - 6
Zarejestrowany
 
wojtas.
12. 17-03-2010 17:17
 
Relacje z zawodów można znaleść na  
http://koscierzyna24.info/index.php/the-news/34-najnowsze/386-i-runda-klubowego-pucharu-polski-i-puchar-starosty-kocierskiego-w-pywaniu-w-petwach 
i na 
http://telewizjakaszuby.pl/a,1437,6.html
Zarejestrowany
 
Kamil Kern
13. 16-03-2010 17:48
 
Brawo dla trenera i jego wspanialych zawodnikow,to byl duzy krok do obrony Pucharu Polsk.NAJLEPSZY W POLSCE JEST NASZ NAUTILUS KS!!!
Zarejestrowany
 
marek pisarczyk
14. 16-03-2010 11:22
 
Wyniki są i nadal błędne. Mówie tu o 100pp kat B dziewcząt nadal mam wynik Aleksandry Szalkowskiej i 4 miejsce a Aleksandra ma moj wynik i 3 miejsce. A na zawodach miałam 3 i swój wynik . Błędy Błędy i jeszcze raz Błędy .
Zarejestrowany
 
Monika Górska
15. 15-03-2010 18:41
 
Wyniki są na  
http://www.pzp-n.pl/wyniki/201003kos/201003kos_kpp.pdf
Zarejestrowany
 
Kamil Kern
16. 15-03-2010 16:21
 
Chciałbym zauważyć, że w wynikach na 100 m BF widnieje dziura na 2 strony :x . No jak już są późno te wyniki to niech chociaż będą kompletne a nie
Zarejestrowany
 
Michał Wieczorek
17. 14-03-2010 23:16
 
WIELKIE SŁOWA UZNANIA I GRATULACJĘ DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA KRZYŚKA. KRZYSIEK TO TWOJA ZASŁUGA.  
ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
Zarejestrowany
 
irena czaplińska
18. 14-03-2010 20:53
 
Obiecałam pewnej stacji telewizyjnej przekaz z zawodów no z pewnym opóznieniem (do 4godzin) I co? Zero informacji!!!! Nawet w polityce tajne dokumenty szybciej ujrzą światło dzienne niż wyniki z zawodów organizowane przez PZP-n. Dla mnie to jest więcej niż "nienormalne". Pisałam mejla do Pzp-n i nic. Tam nawet poczta jest chyba czytana po miesiącu.
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
19. 14-03-2010 20:03
 
Niech walczą jak lwy i bardzo dobrze,bo zwycięstwo po walce lepiej smakuje :x ,Myślę ,że w sportowej rywalizacji nie mają z nami szns, uważam ,że jako drużyna jesteśmy na tą chwilę po prostu najlepsi.Nasz sukces jako drużyny polega na tym,że mamy bardzo dobrych zawodników we wszystkich kategoriach,bo jest wspaniała rywalizacja między zawodnikami.I dzisiaj nikt nie stwierdzi jasno jaki zawodnik będzie punktował w następnej rundzie bo mamy przynajmniej po dwóch ,lub więcej porównywalnych zawodników na każdą pozycję.Dopiero przed zawodami okazuje się kto w danej chwili robi lepsze wyniki i będzie reprezentował nasz klub na zawodach. :zzz :zzz :zzz
Zarejestrowany
 
wojtas.
20. 14-03-2010 19:44
 
Jestem Dumna z Trenera i Naszych Zawodników. Krzysiu!!!!!!!!!!!! Przede wszystkim, to Twoja zasługa!!!!!!!!!!!!!!!Szkoda, że nie mogłam być na tych zawodach, ale cieszę się BARRRRRRRRRRRRRRRRRDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
21. 14-03-2010 19:34
 
Niesamowite, to jest porażka dla Laguny :cry Zapewne będą walczyć jak "Lwy" u siebie na zawodach na początku maja. Będziemy musieli się pilnować, żeby uniknąc dyskwalifikacji!!!
Zarejestrowany
 
Marek Górski
22. 14-03-2010 19:32
 
Wspaniały zarząd ,trener i wytrwali zawodnicy no i mamy wspaniałe sukcesy gratulacje dla wszystkich zawodników i ich rodziców :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Zarejestrowany
 
M.J Winiarscy
23. 14-03-2010 19:23
 
Laguna Toruń prawdopodobnie nie załapała się nawet na podium drugi był Rekin Wrocław,a trzeci Delfin .To by była dopiero niespodzianka!!!!!!!!!
Zarejestrowany
 
wojtas.
24. 14-03-2010 19:21
 
Oprócz ponownych gratulacji dla naszych kochanych zawodników :) muszę poprzeć Helenę w jej postulacie zamieszczania wyników bezpośrednio po zawodach-tu ukłon w stronę Prezesa Roberta Nowicza.Nasze choć nieraz nieudolne komentarze były pisane niemalże po wyjściu z wody zawodników.W jedności siła,Jastrzębie zacznie tą tradycję błyskawicznego wpisu na stronę już 10.04.2010r.
Zarejestrowany
 
Piotr Dyrszka
25. 14-03-2010 19:00
 
SUPER!!! GRATULACJE!!! OBY TAK DALEJ!!!
Zarejestrowany
 
barbara płaska
26. 14-03-2010 18:19
 
No z tymi wynikami, to jesteśmy w średniowieczu. Przynajmniej, jeżeli chodzi o organizatora (PZP-n)myślałam, że staną na wysokości zadania i chociaż wkleją wyniki.(może z listą PDF mieli problem, chociaż ja nie widzę takowego)Z Hajduszoboszlo wyniki z pierwszego dnia były jeszcze wieczorem. Tylko u nas tak są traktowani kibice i miłośnicy tego sportu. Jak mamy propagować sport "Pływanie w płetwach", skoro nasz Związek PZP-n nie pomaga nam w tym?
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
27. 14-03-2010 18:15
 
BRAWO!!!!!:)
Zarejestrowany
 
WIOLA SZCZEPANOWSKA
28. 14-03-2010 18:08
 
Cieszę się i GRATULUJE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM I TRENEROWI !!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Jesteście Wielcy!!!!!!!!!!
Zarejestrowany
 
helena klimczuk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
Polska adaptacja JoomlaPL.com Team
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Zmieniony ( 24.03.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001