Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

ŚRODKOWOEUROPEJSKI PUCHAR MŁODZIEŻY Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: wojtas.   
20.03.2010.

W dniu 10.04.2010r odbyła się druga runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży.

Zawody odyły się na basenie Laguna w Jastrzębiu Zdroju ,organizatorami są  dwa nasze bratnie kluby KDPNautilus i KS Nautilus.

 Prezydent Miasta Jastrzębie Zdrój objął honorowym patronatem Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży.

Podczas trwania naszych zawodów dowiedzieliśmy się o tragedi narodowej jaka wydarzyła się pod Smoleńskiem.Wszyscy znajdujący się na basenie uczcili minutą ciszy ofiary tej katastrofy,a same zawody ograniczały się do niezbędnego minimum.

 

ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU Z RODZINAMI TEJ KATASTROFY

II Runda
Środkowoeuropejski
Puchar Młodzieży
w pływaniu w płetwach
Jastrzębie Zdrój 10.04.2010
Polska
Organizator KS i KDP  Nautilus
Rozgrywanie konkurencji      od 10.10
1.     50 m PP kat. E0 i E dziewczęta
2.     50 m PP kat. E0 i E chłopcy
3.     50 m PP kat, D,C,B+A dziewczęta
4.     50 m PP kat, D,C,B+A chłopcy
5.     100 m PP kat. E0 i E dziewczęta
6.     100 m PP kat. E0 i E chłopcy
7.     100 m PP kat, D,C,B+A dziewczęta
8.     100 m PP kat, D,C,B+A chłopcy
9.     100 m BF kat. E0 dziewczęta
10.   100 m BF kat. E0 chłopcy
11.   200 m BF kat. E, D, C, B+A dziewczęta
12.   200 m BF kat. E, D, C, B+A chłopcy
13.   Sztafeta dziewcząt      E+EO, D, C+B+A
14.   Sztafeta chłopców        E+EO, D, C+B+A
16.00 zakończenie zawodów
wyniki:
 
                                                               
                                   Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży 2 runda – 10.04.2010 Jastrzębie Zdrój
.
50 PP dziewczęta
~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2001 i młodsi - E0
-------------------------------
    1. Stýelcova  Tereza                       01 Zlin                    0:28.33      687
    2. Nuloźkova  Zuzana                    01 CARETA             0:31.42      521
    3. Rabus Zuzanna                          02 NAUTILUS         0:35.36      351
    4. Wiora Daria                             01 NAUTILUS         0:40.18      189
    5. Rogozin Ola                               02 NAUTILUS         0:41.06      164
    6. Kanov  Viktoria                         01 CARETA             0:45.51       50
    7. Valova  Monika                         03 CARETA             0:51.57    
    8. Minoźova  Victoria                    03 CARETA             1:14.39   
.
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 1.   1. Hrackova  Zuzana                 99 CARETA             0:24.26      970   50
 2.   2. Łotecka Ola                           00 NAUTILUS         0:25.73      857   46
 3.   3. Winiarska Żaneta                   99 NAUTILUS         0:26.15      827   42
 4.   4. Leniuk Oliwia                        99 NAUTILUS          0:27.09      764
 5.   5. Jopp Matylda                        00 REKIN                 0:27.93      711   39
 6.   6. Polisenska  Petra                   00 Zlin                     0:28.01      706   36
 8.   7. Mizerova  Vendula                 99 N.Jicin                 0:29.74      607   33
 10.   8. Valova  Kristina                    99 CARETA             0:31.59      513   30
 11.   9. Nowacka Patrycja               99 DELFIN               0:31.70      507   27
 12. 10. Kneiflova  Adela                   00 Zlin                     0:32.12      488
 13. 11. Vonkomerova  Viktoria        99 CARETA             0:32.79      457
 14. 12. Pilkova  Barbora                  00 CARETA             0:33.09      444
 15. 13. Murinova  Kristina                99 CARETA             0:33.88      410
 16. 14. Deryto Paulina                     99 NAUTILUS          0:34.15      399
 17. 15. Kuczaj Edyta                       00 NAUTILUS           0:34.44      387
 18. 16. Fancova  Anita                    00 Zlin                      0:34.50      385
 19. 17. Siekiera Kornelia                  99 NAUTILUS           0:34.51      385
 20. 18. Sedliakova  Jarmila              99 CARETA               0:34.80      373
 21. 19. Bednaýikova  Nela              00 Zlin                       0:34.81     373
 23. 20. Vajdova  Ivana                    00 CARETA              0:36.12      323
 24. 21. Hanzelova  Tereza                00 CARETA              0:36.33      315
 25. 22. Kepka Roksana                    99 NAUTILUS           0:36.57      307
 26. 23. Foldynova  Ivana                00 Zlin                      0:36.60      306
 27. 24. Popracova  Simona              00 CARETA              0:37.95      259
 29. 25. Zielińska Joanna                   00 NAUTILUS           0:40.45      181
          Ziemkowska Natalia                00 NAUTILUS            disk.: NED 
.
 50 PP dziewczęta
~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 1.   1. Kýepelkova  Klara                  98 N.Jicin                  0:21.34     1052 50
 6.   2. Osiadacz Anna                       97 NAUTILUS           0:22.40      955 46
 16.   3. Novakova  Nikol                  97 Zlin                      0:23.49      864 42
 17.   4. Szuter Sandra                      97 NAUTILUS           0:23.61      855 39
 18.   5. Pisarczyk Amelka                 98 NAUTILUS           0:23.64      852
 22.   6. Sugarova  Karolina              97 N.Jicin                  0:24.95      755 36
 24.   7. Starzyńska Patrycja             98 NAUTILUS            0:25.40      724
 25.   8. Kokeçova  Lenka                 97 N.Jicin                  0:25.41      723
 26.   9. Sturalova  Aneta                  97 N.Jicin                  0:25.91      690
 27. 10. Kuncova  Petra                    98 N.Jicin                  0:25.94      688
 28. 11. Erteova  Zuzana                   98 CARETA               0:26.34      662 33
 29. 12. Papkova  Denisa                  98 N.Jicin                  0:26.57      648
 30. 13. Kern Dominkia                     98 NAUTILUS           0:26.68      641
 32. 14. Jureźkova  Nikola                97 N.Jicin                  0:27.15      613
 33. 15. Matuszczak Julia                  98 NAUTILUS            0:27.58      588
 34. 16. Czaplińska Weronika           98 NAUTILUS           0:27.66      583
 35. 17. Jernochova  Martina            98 N.Jicin                  0:28.62      530
 36. 18. Machova  Pavlina                98 N.Jicin                  0:29.14      503
 39. 19. Jern  Sara                           97 N.Jicin                  0:30.45      438
 40. 20. Mikułka Marcela                  97 NAUTILUS            0:31.02      411
 41. 21. Bobeniźova  Barbara           97 CARETA               0:31.09      408 30
 42. 22. Hamadova  Dominika          98 CARETA               0:31.48      391
 43. 23. Bibrowska Dominika            97 NAUTILUS           0:32.12      363
 45. 24. Paçkova  Kristina                 97 CARETA              0:37.92      155
.
Kategoria od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 3.   1. Struck Agata                           95 DELFIN               0:21.98      819 50
 5.   2. Sarna Joanna                          96 REKIN                 0:22.21      800  46
 7.   3. Niedzielska Olga                      95 NAUTILUS          0:22.56      773 42
 9.   4. Dziadek Ania                           95 NAUTILUS          0:22.70      762 39
 10.   5. Hanzelkova  Martina              96 N.Jicin                 0:22.72      760 36
 11.   6. Rosova  Veronika                  96 N.Jicin                 0:22.85      750 33
 14.   7. Soviçova  Michaela                96 Zlin                     0:23.25      720 30
 21.   8. Stýelcova  Lucie                    96 Zlin                      0:24.31      645 27
 23.   9. Wdowiak Sylwia                   96  NAUTILUS          0:25.19      587
 37. 10. Kamenick  Eva                      96 CARETA               0:29.79      342
 38. 11. Góral Natalia                          95 NAUTILUS           0:29.91      337
 44. 12. Moravźikova  Simona            96 CARETA               0:35.28      133
.
Kategoria od 1994 do 1993 - B
------------------------------
 4.    1. Górska Monika                     93 NAUTILUS         0:22.02      777
 12.   2. Salachna Paulina                   94 NAUTILUS         0:22.86      712
 13.   3. Polovinźkova  Denisa           94 CARETA             0:23.17      689
 20.   4. Janigova  Katka                     93 CARETA            0:24.02      629
.
Kategoria od 1992 a starsi - A
------------------------------
 2.   1. Uścinowicz Natalia                 92 REKIN                 0:21.46      714
 8.   2. Kempa Sylwia                       92 REKIN                 0:22.58      629
 15.   3. Polanska  Petra                   91 Zlin                       0:23.33      577
 19.   4. Chomutov  Radka               92 CARETA             0:23.69      553
 31.   5. Zelinov  Lucia                      91 CARETA             0:26.93      366
.
 50 PP chłopcy  
~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2001 i młodsi - E0
-------------------------------
 7.    1. Wińszczyk Patryk                 01 DELFIN               0:32.06      384
 14.   2. Rovĺan Adam                       01 CARETA              0:37.17      193
 16.   3. Dyrszka Hubert                    03 NAUTILUS          0:37.60      180
 20.   4. Weis Matiej                           01 CARETA             0:45.86    
 21.   5. Toth Simon                          02 CARETA              0:46.26    
 22.   6. Palka Jakub                         02 CARETA              0:46.43    
 23.   7. Elbrecht Krystian                 02 NAUTILUS           0:47.23  
  
Kategoria od 2000 do 1999  - E
------------------------------
 1.   1. Penc Jiýˇ                              99 N.Jicin                  0:27.27      627 50
 2.   2. Giba Bartˆomiej                   99 NAUTILUS            0:27.38      620 46
 3.   3. Kowalczyk ťukasz                 99 NAUTILUS           0:27.40      619 42
 4.   4. Mach źek Kryçtof                  99 N.Jicin                  0:29.60      499 39
 5.   5. Medrak Damian                     99 NAUTILUS           0:30.00      479
 6.   6. Hlavica Filip                          00 N.Jicin                  0:31.15      424
 8.   7. Sěkora Tom ç                       99 N.Jicin                  0:33.54      323
 9.   8. T˘th Samuel                         00 CARETA               0:34.52      285 36
 10.   9. Bykowski Darek                 00 NAUTILUS           0:34.56      284
 11. 10. Hudec Patrik                       99 CARETA              0:35.86      237 33
 12. 11. Kukla Michal                        99 Zlin                      0:36.59      212 30
 13. 12. ćenkeýˇk Jakub                  00 N.Jicin                 0:36.85      204
 15. 13. Brodniansky Viliam              99 CARETA              0:37.50      183
 17. 14. Vojk…vka Tom ç                00 N.Jicin                  0:40.01      109
 18. 15. Szczepanowski Jan             00 NAUTILUS           0:40.89       85
 19. 16. Koc Norbert                        00 NAUTILUS          0:40.95       83
.
 50 PP chłopcy
~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 15.   1. Dofek Ondrej                      97 N.Jicin                  0:21.05      900 50
 16.   2. Kern Kamil                           97 NAUTILUS           0:21.33      875 46
 21.   3. Dyrszka Jakub                     97 NAUTILUS           0:22.20      801 42
 22.   4. Bolek Tomas                        97 N.Jicin                  0:22.49      778 39
 23.   5. Marchewka Piotr                 98 NAUTILUS            0:23.12      730
 25.   6. Klimczuk Cezary                  98 NAUTILUS            0:23.70      687
 28.   7. Fojtek Lukas                       98 N.Jicin                   0:24.71      618
 29.   8. Kelar Ondrej                        97 N.Jicin                  0:24.98      601
 34.   9. Hanak Daniel                       98 N.Jicin                  0:26.32      519
 35. 10. Płaska Wojtek                     98 NAUTILUS            0:27.36      461
 36. 11. Zelnik Tomas                       97 N.Jicin                  0:28.56      400
 37. 12. Bartek Adam                       98 Zlin                       0:28.67      395 36
 41. 13. Cerny Daniel                       98 N.Jicin                  0:29.79      342
 43. 14. Pataz Adam                         98 CARETA               0:31.77      259 33
 44. 15. Nikolov Alexander              98 CARETA               0:37.10        78 30
.
Kategorie od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 3.   1. Paluch Szymon                      95 NAUTILUS           0:18.41      955 50
 7.   2. Spanihel Petr                         95 N.Jicin                  0:19.33      862 46
 11.   3. Jarolim Jakub                       95 N.Jicin                  0:19.64      832 42
 12.   4. Nosal Patryk                        95 NAUTILUS            0:19.73      824 39
 17.   5. Svagera Roman                    96 Zlin                      0:21.49      675 36
 18.   6. Nalepka Sebastian                96 NAUTILUS            0:21.65      662
 19.   7. Filiński Maciej                       96 REKIN                  0:21.96      639 33
 20.   8. Malinowski Teodor               96 REKIN                  0:22.17      623 30
 24.   9. Witomski Michał                   96 NAUTILUS            0:23.18      553
 27. 10. Woźniak Patryk                   96 NAUTILUS            0:24.48      470
 30.  11. Kvita Jindrich                      96 N.Jicin                   0:25.11      433
 31. 12. Wieczorek Michaˆ                96 NAUTILUS            0:25.27      424
 32. 13. Majerski Roman                   95 Zlin                       0:25.67      402 27
 33. 14. Kostka Radoslav                  96 CARETA                0:25.73      399
 38. 15. Włodarczyk Mateusz            96 NAUTILUS            0:29.13      235
 39. 16. Freml Jakub                        96  Zlin                      0:29.31      228
 42. 17. Kovaýok Jaroslav                96 Zlin                       0:30.65      174
.
Kategorie od 1994 do 1993 - B
------------------------------
 2.   1. Sarna Marcin                         94 REKIN                 0:18.26      907
 5.   2. Osiadacz Damian                   94 NAUTILUS          0:19.16      818
 8.   3. Andreńsky Martin                 94 CARETA             0:19.38      797
 9.   4. Michalak Adrian                    94 NAUTILUS          0:19.56      781
 10. 5. Napierła Marcin                     94 NAUTILUS          0:19.57      780
 13.   6. Struck Mariusz                    93 DELFIN               0:19.76      763
 14.   7. Górski Jakub                      94 DELFIN               0:20.39      708
 26.   8. Minarovich Matej                94 CARETA             0:24.26      436
 40.   9. Szkudlarek Jakub                93 NAUTILUS         0:29.33      187
.
Kategoria od 1992 i starsi - A
------------------------------
 1.   1. Kempa Bartosz                      92 REKIN                 0:17.53      848
 4.   2. Czajka Łukasz                       92 NAUTILUS          0:18.44      757
 6.   3. Kłosiński Jakub                     92 REKIN                 0:19.33      676
.
 100 PP dziewczęta
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2001 i młodsze - E0
-------------------------------
 7.   1. Stýelcova  Tereza                   01 Zlin                     1:04.83      650
 10.   2. Nuliźkova  Zuzana                01 CARETA             1:13.18      462
 20.   3. Rabus Zuzanna                     02 NAUTILUS         1:22.52      296
 27.   4. Wiora Daria                        01 NAUTILUS         1:32.72      154
 29.   5. Rogozin Ola                          02 NAUTILUS         1:37.86       93
 30.   6. Kanova  Vikt˘ria                   01 CARETA             1:44.63       22
 31.   7. Valova  Monika                     03 CARETA             1:48.00    
 32.   8. Minaźova  Victoria                 03 CARETA             1:50.30   
.
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 1.   1. Hraçkova  Zuzana                 99 CARETA              0:53.45     1002 50
 2.   2. Winiarska Żaneta                   99 NAUTILUS           0:57.93      847 46
 3.   3. Poliçenska  Petra                   00 Zlin                      1:01.43      742 42
 4.   4. Leoniuk Oliwia                      99 NAUTILUS           1:03.44      686 39
 5.   5. Jopp Matylda                        00 REKIN                  1:03.57      683 36
 6.   6. Mizerova  Vendula                 99 N.Jicin                  1:04.49      659 33
 8.   7. Łotecka Ola                           00 NAUTILUS           1:06.90      599
 9.   8. Nowacka Patrycja                 99 DELFIN                1:11.85      489 30
 11.   9. Fancova  Anita                    00 Zlin                      1:15.38      419 27
 12. 10. Palkova  Barbora                 00 CARETA              1:16.84      392
 13. 11. Kuczaj Edyta                        00 NAUTILUS          1:17.21      386
 14. 12. Foldynova  Ivana                00 Zlin                      1:17.58      379
 15. 13. Kneiflova  Ad‚la                    00 Zlin                     1:19.16      351
 16. 14. Vonkomerova  Viktiria          99 CARETA             1:19.84      340
 17. 15. Bednaýikova  Nela               00 Zlin                     1:19.97      338
 18. 16. Murinov  Kristina                  99 CARETA             1:20.60      327
 19. 17. Valova  Kristina                     99 CARETA             1:22.47      297
 21. 18. Deryto Paulina                      99 NAUTILUS         1:23.03      288
 22. 19. Vajdova  Ivana                    00 CARETA             1:23.12      287
 23. 20. Kepka Roksana                    99 NAUTILUS         1:23.85      276
 24. 21. Hanzelova  Tereza                00 CARETA             1:24.56      265
 25. 22. Sedliakova  Jarmila               99 CARETA             1:25.47      252
 26. 23. Zielińska Joanna                   00 NAUTILUS         1:29.70      193
 28. 24. Popracova  Simona              00 CARETA             1:37.51       97
.
 100 PP dziewczęta
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 4.   1. Krempelkova  Klara               98 N.Jicin                  0:48.64     1016 50
 8.   2. Osiadacz Anna                      97 NAUTILUS           0:49.24      992 46
 14.   3. Novakova  Nikol                  97 Zlin                     0:51.49      905 42
 17.   4. Szuter Sandra                      97 NAUTILUS           0:52.18      880 39
 21.   5. Sugarov  Karolˇna               97 N.Jicin                  0:56.50      736 36
 22.   6. Pisarczyk Amelka                 98 NAUTILUS           0:56.89      724
 23.   7. Kuncov  Petra                      98 N.Jicin                  0:56.99      721
 25.   8. Starzyńska Patrycja             98 NAUTILUS            0:57.32      711
 26.   9. Kokeçova  Lenka                 97 N.Jicin                  0:57.89      694
 27. 10. Kern Dominka                      98 NAUTILUS            0:59.58      646
 28. 11. Sturalova  Aneta                   97 N.Jicin                  0:59.64      644
 29. 12. Jureźkova  Nikola                 97 N.Jicin                  1:00.12      631
 30. 13. Papakova  Denisa                 98 N.Jicin                  1:00.69      616
 32. 14. Erteova  Zuzana                   98 CARETA               1:01.57      593 33
 33. 15. Czaplińska Weronika            98  NAUTILUS           1:03.07      555
 34. 16. Matuszczak Julia                   98 NAUTILUS            1:03.90      535
 35. 17. Machova  Pavlina                 98 N.Jicin                  1:06.04      485
 36. 18. Cerna  Sara                          97 N.Jicin                  1:06.65      471
 37. 19. Cernochova  Martina            98 N.Jicin                  1:07.74      448
 40. 20. Mikułka Marcela                    97 NAUTILUS           1:10.91      383
 41. 21. Hamadova  Dominika            98 CARETA              1:12.00      362 30
 42. 22. Bibrowska Dominika             97 NAUTILUS           1:12.51      352
 43. 23. Bobeniźova  Barbara            97 CARETA               1:14.68      313
 44. 24. Paçkova  Kristina                  97 CARETA               1:28.51      108
.
Kategorie od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 3.   1. Struck Agata                         95 DELFIN               0:47.22      896 50
 5.   2. Niedzielska Olga                     95 NAUTILUS          0:48.96      829 46
 6.   3. Sarna Joanna                         96 REKIN                 0:49.04      826 42
 10.   4. Rosova  Veronika                 96 N.Jicin                 0:50.44      775 39
 13.   5. Soviçova  Michaela               96 Zlin                     0:50.87      760 36
 15.   6. Hanzelkova  Martina             96 N.Jicin                 0:51.53      738 33
 16.   7. Dziadek Ania                        95 NAUTILUS           0:51.77      729 30
 19.   8. Stýelcova  Lucie                   96 Zlin                      0:52.80      696 27
 24.   9. Wdowiak Sylwia                  96 NAUTILUS           0:57.26      564
 38. 10. Góral Natalia                         95 NAUTILUS          1:08.03      316
 39. 11. Kamenicka  Eva                    96 CARETA             1:08.54      306
          Moravźˇkov  Simona              96 CARETA             disk.: CHS
.
Kategoria od 1994 do 1993 - B
------------------------------
 2.   1. Górska Monika                      93 NAUTILUS         0:46.65      879
 9.   2. Salachna Paulina                    94 NAUTILUS         0:49.52      770
 11.   3. Polovinźkova  Denisa           94 CARETA             0:50.50      735
 20.   4. Janigova  Katka                    93 CARETA             0:54.02      622
.
Kategoria od 1992 i starsze - A
------------------------------
 1.   1. Uścinowicz Natalia                 92 REKIN                0:46.63      767
 7.   2. Kempa Sylwia                       92 REKIN                0:49.09      678
 12.   3. Chomutova  Radka             92 CARETA             0:50.61      628
 18.   4. Polanska  Petra                   91 Zlin                     0:52.36      573
 31.   5. Zelinova  Lucia                    91 CARETA             1:00.88      353
.
100 PP chłopcy
~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2001 młodsi - E0
-------------------------------
 5.   1. Wińszczyk Patryk                  01 DELFIN              1:10.60      404
 14.   2. Dyrszka Hubert                    03 NAUTILUS         1:26.46      147
 15.   3. Rovĺan Adam                       01 CARETA             1:28.03      126
 17.   4. Elbrecht Krystian                  02 NAUTILUS         1:34.63       48
 20.   5. Toth Simon                          02 CARETA            1:44.19    
 21.   6. Weis Matiej                           01 CARETA             2:49.78  
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 1.   1. Giba Bartłomiej                      99 NAUTILUS           0:59.25      673 50
 2.   2. Penc Jiýi                               99 N.Jicin                  1:00.75      632 46
 3.   3. Machcźek Krystof                  99 N.Jicin                  1:05.45      515 42
 4.   4. Mędrak Damian                     99 NAUTILUS           1:09.06      436 39
 6.   5. Hlavica Filip                          00 N.Jicin                  1:14.22      336
 7.   6. Kowalczyk Łukasz                 99 NAUTILUS           1:15.36      316
 8.   7. Szczepanowski Jan                00 NAUTILUS           1:18.78      258
 9.   8. Kukla Michal                          99 Zlin                      1:19.10      253 36
 10.   9. Hudec Patrik                        99 CARETA              1:19.92      240 33
 11. 10. Sikora Tomas                       99 N.Jicin                  1:20.71      228
 12. 11. Tith Samuel                          00 CARETA               1:21.44      217 30
 13. 12. Senkeýik Jakub                    00 N.Jicin                  1:23.30      190
 16. 13. Brodniansky Viliam               99 CARETA               1:33.97       55
 18. 14. Kloc Norbert                        00 NAUTILUS            1:37.73       14
 19. 15. Vojkovka Tomas                  00 N.Jicin                  1:38.70        4
          Bykowski Darek                    00 NAUTILUS            disk.: CHS 
.
 100 PP chłopcy
~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 18.   1. Kern Kamil                            97 NAUTILUS           0:47.14      896 50
 19.   2. Dofek Ondrej                       97 N.Jicin                  0:47.35      887 46
 21.   3. Dyrszka Jakub                      97 NAUTILUS           0:49.18      817 42
 23.   4. Bolek Tomas                         97 N.Jicin                  0:50.96      753 39
 25.   5. Marchewka Piotr                  98 NAUTILUS            0:54.24      647
 28.   6. Fojtik Lukas                          98 N.Jicin                  0:56.50      581
 29.   7. Kelar Ondrej                         97 N.Jicin                  0:56.89      571
 30.   8. Klimczuk Cezary                  98 NAUTILUS             0:57.61      551
 33.   9. Zelik Tomas                          97 N.Jicin                  0:58.45      529
 34. 10. Han k Daniel                        98 N.Jicin                  1:00.15      485
 36. 11. Pˆaska Wojtek                    98 NAUTILUS           1:01.98      442
 37. 12. B rtek Adam                        98 Zlin                       1:02.57      428 36
 40. 13. Cerně Daniel                        98 N.Jicin                  1:08.52      304
 41. 14. Patź Adam                           98 CARETA               1:09.81      280 33
 45. 15. Nikolov Alexander              98 CARETA                1:24.87       53 30
.
Kategoria od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 5.   1. Spanihel Petr                          95 N.Jicin                    0:39.71     1025 46
 9.   2. Paluch Szymon                       95 NAUTILUS            0:42.88      875 42
 13.   3. Nosal Patryk                         95 NAUTILUS             0:43.43      852 39
 15.   4. Jarolim Jakub                        95 N.Jicin                   0:43.59      845 36
 17.   5. Nalepka Sebastian                 96 NAUTILUS             0:46.38      734
 20.   6. Svagera Roman                     96 Zlin                       0:48.41      661 33
 21.   7. Malinowski Teodor               96 REKIN                    0:49.09      623 50
 22.   8. Filiński Maciej                       96 REKIN                    0:50.39      596 30
 24.   9. WitomskiMichał                    96 NAUTILUS             0:53.21      511
 26. 10. Woźniak Patryk                    96 NAUTILUS            0:55.12      459
 31. 11. Majerski Roman                    95 Zlin                       0:58.10      384 27
 32. 12. Wieczorek Michaˆ                96 NAUTILUS            0:58.24      381
 35. 13. Kostka Radoslav                   96 CARETA               1:00.39      332
 38. 14. Kvita Jindýich                       96 N.Jicin                  1:02.71      282
 39. 15. Kovaýik Jaroslav                  96 Zlin                       1:05.51      227
 42. 16. Freml Jakub                         96 Zlin                       1:09.91      150
 44. 17. Włodarczyk Mateusz             96 NAUTILUS            1:12.25      113
.
Kategoria od 1994 do 1993 - B
------------------------------
   1. Sarna Marcin                  93 REKIN                 0:41.97      854
    2. Struck Mariusz               93 DELFIN               0:42.61      826
    3. Napierała Marcin           94 NAUTILUS           0:42.94      812
    4. Andrensky Martin         94 CARETA               0:43.05      808
    5. Michalak Adrian             94 NAUTILUS          0:43.28      798
    6. Osiadacz Damian           94 NAUTILUS           0:43.43      792
   7. Górski Jakub                  94 DELFIN               0:45.70      703
    8. Minaroviech Matej         94 CARETA              0:56.42      379
    9. Szkudlarek Jakub          93 NAUTILUS          1:11.52       88
.
Kategoria od 1992  i starsi - A
------------------------------
    1. Kempa Bartosz              92 REKIN                  0:38.92      860
    2. Winiarski Adrian           92 NAUTILUS           0:39.12      850
    3. Czajka Łukasz                92 NAUTILUS          0:39.31      841
     4. Kłosiński Jakub            92 REKIN                  0:41.70      736
.
100 BF dziewczęta E0
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2001 i młodsze- E0
-------------------------------
 1.   1. Stýelcova  Tereza                   01 Zlin                 1:11.50      496
 2.   2. Nulˇźkova  Zuzana                01 CARETA          1:18.29      366
 3.   3. Rabus Zuzanna                      02 NAUTILUS      1:24.10      272
 5.   4. Wiora Daria                         01 NAUTILUS      1:33.44      145
 6.   5. Kanova  Vikt˘ria                    01 CARETA          1:44.96       19
 7.   6. Valova  Monika                     03 CARETA          1:45.35       15
 8.   7. Minaźova  Victoria                03 CARETA           1:45.67       12
.
200 BF dziewczęta
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 21.   1. Hraçkova  Zuzana                 99 CARETA             2:17.72      725 50
          ( 1:07.51 )
 23.   2. Winiarska Żaneta                  99 NAUTILUS         2:17.93      723 46
          ( 1:06.09 )
 30.   3. Łotecka Ola                          00 NAUTILUS          2:21.81      675 42
          ( 1:09.02 )
 36.   4. Poliçenska  Petra                   00 Zlin                       2:27.42      612 39
          ( 1:11.79 )
 37.   5. Jopp Matylda                        00 REKIN                 2:29.10      593 36
          ( 1:11.69 )
 38.   6. Mizerova  Vendula               99 N. Jicin                 2:29.96      584 33
          ( 1:13.89 )
 46.   7. Leoniuk Oliwia                     99 NAUTILUS         2:40.04      485
          ( 1:14.93 )
 48.   8. Siekiera Kornelia                  99 NAUTILUS         o2:45.32      437
          ( 1:21.08 )
 51.   9. P lkova  Barbora                   00 CARETA             2:53.65      368 30
          ( 1:25.87 )
 52. 10. Kneiflova  Adela                 00 Zlin                      2:55.10      357 27
          ( ?:??:?? )
 53. 11. Bednaýikova  Nela              00 Zlin                       2:56.60      345
          ( 1:27.22 )
 54. 12. Kuczaj Edyta                       00 NAUTILUS         2:57.18      341
          ( 1:22.07 )
 55. 13. Vajdova  Ivana                    00 CARETA             2:59.47      324
          ( 1:28.07 )
 56. 14. Fancova  Anita                    00 Zlin                       3:01.46      309
          ( 1:28.37 )
 58. 15. Vonkomerova  Viktiria       99 CARETA             3:02.94      299
          ( 1:27.34 )
 59. 16. Deryto Paulina                     99 NAUTILUS         3:03.98      291
          ( 1:29.80 )
 60. 17. Murinov  Kristina                99 CARETA             3:05.26      282
          ( ?:??:?? )
 61. 18. Kepka Roksana                    99 NAUTILUS         3:06.46      274
          ( 1:28.15 )
 62. 19. Nowacka Patrycja                99 DELFIN               3:06.85      271
          ( ?:??:?? )
 63. 20. Valova  Kristina                   99 CARETA             3:08.02      264
          ( 1:28.92 )
 64. 21. Hanzelova  Tereza               00 CARETA             3:10.32      248
          ( 1:30.36 )
 66. 22. Zielińska Joanna                  00 NAUTILUS         3:25.58      156
          ( ?:??:?? )
 67. 23. Popracova  Simona              00 CARETA             3:28.63      139
          ( 1:41.15 )
 68. 24. Sedliakova  Jarmila              99 CARETA             3:30.12      131
          ( 1:26.30 )
  
Kategoria od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 2.   1. Kremepelkova  Klara             98 N. Jicin                 2:00.54      807 50
         ( 0:58.36 )
 7.   2. Osiadacz Anna                       97 NAUTILUS       2:05.57      734 46
          ( 0:57.32 )
 14.   3. Sugarova  Karolina               97 N. Jicin                 2:11.95      651 42
          ( 1:04.08 )
 15.   4. Szuter Sandra                       97 NAUTILUS         2:12.85      639 39
          ( 1:00.14 )
 16.   5. Novakova  Nikol                  97 Zlin                       2:13.07      637 36
          ( 1:05.19 )
 20.   6. Kuncova  Petra                     98 N. Jicin                 2:15.98      602
          ( 1:06.12 )
 24.   7. Starzyńska Patrycja              98 NAUTILUS         2:18.76      570
          ( 1:06.70 )
 25.   8. Kokeçova  Lenka                   97 N.Jiźˇn                 2:18.78      569
          ( 1:07.19 )
 26.   9. Sturalova  Aneta                   97 N. Jicin                 2:19.13      565
          ( 1:06.46 )
 28. 10. Pisarczyk Amelka                98 NAUTILUS         2:19.45      562
          ( 1:07.67 )
 29. 11. Jureźkova  Nikola                97 N. Jicin                 2:21.69      537
          ( 1:09.05 )
 31. 12. Papakova  Denisa                98 N. Jicin                 2:22.14      532
          ( 1:10.11 )
 33. 13. Machova  Pavlina                98 N. Jicin                 2:23.28      520
          ( 1:07.68 )
 35. 14. Czaplińska Weronika           98 NAUTILUS         2:26.82      483
          ( 1:09.70 )
 40. 15. Matuszczak Julia                  98 NAUTILUS         2:30.65      446
          ( 1:11.32 )
 41. 16. Kern Dominika                    98 NAUTILUS         2:30.69      445
          ( 1:09.05 )
 42. 17. Cerna  Sara                          97 N. Jicin                 2:32.49      428
          ( 1:11.80 )
 43. 18. Cernochova  Martina           98 N. Jicin                 2:35.43      401
          ( 1:15.14 )
 44. 19. Ertesova  Zuzana                 98 CARETA             2:39.98      361 33
          ( 1:15.74 )
 45. 20. Bibrowska Dominika           97 NAUTILUS         2:40.00     361
          ( ?:??:?? )
 47. 21. Mikułka Marcela                  97 NAUTILUS         2:40.44      357
          ( 1:18.79 )
 49. 22. Hamadova  Dominika         98 CARETA             2:51.45      270 30
          ( 1:19.64 )
 57. 23. Bobeniźova  Barbara          97 CARETA             3:02.35      194
          ( 1:25.46 )
 65. 24. Paçkova  Kristina                 97 CARETA             3:15.09      116
          ( 1:34.56 )
.
Kategoria od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 4.   1. Sarna Joanna                          96 REKIN                 2:02.39      625 50
          ( 0:57.91 )
 5.   2. Niedzielska Olga                   95 NAUTILUS         2:03.73      607 46
          ( 0:58.89 )
 8.   3. Struck Agata                       95 DELFIN               2:06.97      566 42
          ( 0:59.45 )
 11.   4. Hanzelkova  Martina            96 N. Jicin                 2:09.37      537 39
          ( 1:02.37 )
 12.   5. Dziadek Ania                        95 NAUTILUS         2:09.45      536 36
          ( 0:59.56 )
 17.   6. Rosova  Veronika                 96 N. Jicin                 2:13.41      491 33
          ( 1:05.59 )
 22.   7. Stýelcova  Lucie                   96 Zlin                       2:17.76      443 30
          ( 1:06.46 )
 27.   8. Soviçova  Michaela               96 Zlin                       2:19.20      429 27
          ( 1:08.14 )
 39.   9. Góral Natalia                        95 NAUTILUS         2:30.14      324
          ( ?:??:?? )
 50. 10. Kamenicka  Eva                    96 CARETA            2:51.58      159
          ( 1:16.40 )
          Moravźikova  Simona              96 CARETA             disk.: CHS 
          Wdowiak Sylwia                     96 NAUTILUS         disk.: NED 
.
Kategorie od 1994 do 1993 - B
------------------------------
 3.   1. Górska Monika                      93 NAUTILUS         2:02.26      592
          ( 0:57.00 )
 9.   2. Polovinźakova  Denisa          94 CARETA             2:07.99      521
          ( 1:02.36 )
 10.   3. Salachna Paulina                   94 NAUTILUS         2:08.83      511
          ( 1:01.75 )
 18.   4. Janigova  Katka            9      3 CARETA               2:15.20      439
          ( 1:05.00 )
.
Kategoria od 1992 i starsi - A
------------------------------
 1.   1. Uścinowicz Natalia                92 REKIN                 1:57.03      563
          ( 0:55.03 )
 6.   2. Kempa Sylwia                       92 REKIN                 2:04.31      472
          ( 0:59.08 )
 13.   3. Chomutova  Radka               92 CARETA             2:09.80      409
          ( 1:03.25 )
 19.   4. Madej Sylwia                        85 NAUTILUS         2:15.90      346
          ( 0:54.08 )
 32.   5. Zelinova  Lucia                     91 CARETA             2:23.26      277
          ( 1:07.34 )
 34.   6. Polanska  Petra                     91 Zlin          2:23.98      271
          ( 1:07.02 )
.
 100 BF chłopcy E0
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2001 i młodsi - E0
-------------------------------
 1.   1. Wińszczyk Patryk                  01 DELFIN               1:15.31      316
 2.   2. Rovĺan Adam                        01 CARETA             1:25.05      166
 3.  3. Dyrszka Hubert                     03 NAUTILUS           1:26.25      149
 4.   4. Toth Simon                          02 CARETA              1:40.33    
 6.   5. Weis Matej                             01 CARETA             1:43.77    
 7.   6. Palka Jakub                            02 CARETA             1:44.01  
200 BF chłopcy
~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 34.   1. Penc Jiýi                                 99 N. Jicin                2:19.82      614 50
          ( 1:07.45 )
 40.   2. Kowalczyk Łukasz               99 NAUTILUS         2:31.56      489 46
          ( 1:12.31 )
 43.   3. Machaźek Krystof                99 N. Jicin                 2:32.82      477 42
          ( 1:13.56 )
 44.   4. Giba Bartłomiej                    99 NAUTILUS         2:33.20      473 39
          ( 1:12.25 )
 46.   5. Hlavica Filip                         00 N. Jicin                 2:48.05      343
          ( 1:22.70 )
 47.   6. Kukla Michal                        99 Zlin                       2:52.75      306 36
          ( 1:22.88 )
 48.   7. Mędrak Damian                    99 NAUTILUS         2:57.02      275
          ( 1:28.25 )
 49.   8. Tith Samuel                           00 CARETA             3:00.14      253 33
          ( 1:26.28 )
 50.   9. Senkeýik Jakub                     00 N. Jicin                 3:00.47      250
          ( 1:28.33 )
 51. 10. Szczepanowski Jan              00 NAUTILUS         3:03.38      231
          ( 1:24.02 )
 52. 11. Hudec Patrik                        99 CARETA             3:11.33      179 30
          ( 1:33.33 )
 54. 12. Sikora Tomas                       99 N. Jicin                 3:15.66      153
          ( 1:31.58 )
 55. 13. Brodniansky Viliam             99 CARETA             3:18.32      138
          ( 1:29.97 )
.
Kategorie od 1998 do 1997 - D
------------------------------
 14.   1. Dofek Ondrej                       97 N. Jicin                 2:00.14      710 50
          ( 0:58.87 )
 18.   2. Kelar Ondrej                         97 N. Jicin                 2:06.81      620 46
          ( 1:04.16 )
 19.   3. Bolek Tomas                          97 N. Jicin                2:07.10      616
          ( 1:02.70 )
 21.   4. Kern Kamil                           97 NAUTILUS         2:07.48      611 42
          ( 1:02.62 )
 25.   5. Klimczuk Cezary                  98 NAUTILUS         2:12.37      552 39
          ( 1:02.63 )
 26.   6. Han k Daniel                         98 N. Jicin                 2:13.13      543
          ( 1:04.73 )
 31.   7. Marchewka Piotr                  98 NAUTILUS         2:16.93      500
          ( 1:06.61 )
 32.   8. Dyrszka Jakub                      97 NAUTILUS         2:17.25      496
          ( 1:06.58 )
 33.   9. Fojtik Lukas                          98 N. Jicin                 2:19.28      475
          ( 1:06.79 )
 35. 10. Zelik Tomas                         97 N. Jicin                 2:20.33      464
          ( 1:07.99 )
 37. 11. Cerny Daniel                        98 N. Jicin                 2:26.05      406
          ( 1:11.95 )
 38. 12. Płaska Wojtek                      98 NAUTILUS         2:28.41      384
          ( 1:11.71 )
 42. 13. Bartek Adam                        98 Zlin                      2:32.38      348 36
          ( 1:12.79 )
 53. 14. Pataź Adam                         98 CARETA             3:13.91       59 33
          ( 1:34.92 )
          Nikolov Alexander                  98 CARETA             disk.: CHS 
.
Kategorie od 1996 do 1995 - C
------------------------------
 1.   1. Spanihel Petr                          95 N. Jicin                 1:42.25      790 50
          ( 0:49.14 )
 5.   2. Nosal Patryk                          95 NAUTILUS           1:50.39      658 46
          ( 0:53.27 )
 8.   3. Jarolim Jakub                         95 N. Jicin                 1:53.63      611 42
          ( 0:53.34 )
 15.   4. Svagera Roman                     96 Zlin                      2:00.46      520 39
          ( 0:59.03 )
 16.   5. Malinowski Teodor               96 REKIN                 2:01.61      505 36
          ( 0:59.64 )
 17.   6. Filiński Maciej                      96 REKIN                  2:02.94      489 33
          ( 1:01.05 )
 20.   7. Nalepka Sebastian                96 NAUTILUS           2:07.31      438 30
          ( 1:02.05 )   
 22.   8. Paluch Szymon                     95 NAUTILUS          2:08.65      423
          ( 0:58.09 )
 23.   9. Majerskě Roman                   95 Zlin                     2:09.00      419 27
          ( 1:00.06 )
 24. 10. Witomski Michał                 96 NAUTILUS              2:11.75      389
          ( 1:02.62 )
 27. 11. Kvita Jindýich                     96 N. Jicin                  2:13.18      374
          ( 1:03.13 )
 28. 12. Woźniak Patryk                   96 NAUTILUS           2:13.26      374
          ( 1:05.59 )
 29. 13. Wieczorek Michaˆ              96 NAUTILUS            2:13.96      366
          ( 1:05.83 )
 30. 14. Kostka Radoslav                 96 CARETA                2:16.30      343
          ( 1:02.30 )
 39. 15. Freml Jakub                         96 Zlin                       2:29.71      223
          ( 1:10.77 )
 45. 16. Kovaýik Jaroslav                 96 Zlin                       2:36.36      171
          ( 1:12.92 )
.
Kategorie od 1994 do 1993 - B
------------------------------
 4.   1. Górski Jakub                          94 DELFIN               1:49.18      623
          ( 0:51.72 )
 7.   2. Osiadacz Damian                   94 NAUTILUS           1:52.25      578
          ( 0:55.61 )
 9.   3. Struck Mariusz                       93 DELFIN               1:54.30      550
          ( 0:54.39 )
 10.   4. Sarna Marcin                         94 REKIN                 1:54.97      541
          ( 0:51.96 )
 11.   5. Napierała Marcin                  94 NAUTILUS           1:55.10      539
          ( 0:53.73 )
 13.   6. Andrensky Martin                94 CARETA              1:58.18      499
          ( 0:56.24 )
 36.   7. Minaroviech Matej                94 CARETA             2:22.38      244
          ( 1:09.17 )
 41.   8. Szkudlarek Jakub                  93 NAUTILUS         2:32.10      165
          ( 1:09.53 )
.
Kategoria od 1992 i starsi - A
------------------------------
 2.   1. Winiarski Adrian                   92 NAUTILUS         1:42.46      608
          ( 0:48.48 )
 3.   2. Kempa Bartosz                      92 REKIN                 1:44.34      579
          ( 0:49.61 )
 6.   3. Kłosiński Jakub                      92 REKIN                 1:51.19      482
          ( 0:55.10 )
 12.   4. Czajka Łukasz                      92 NAUTILUS         1:56.81      410
          ( 0:55.36 )
                
4x50 PP chłopcy
~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria od 2000 do 1999 - E
------------------------------
1. N.Jiźˇn       2:03.40    
          Mach źek K., Hlavica F., Sěkora T., Penc J.
          ( 0:29.42 / 0:59.70 / 1:36.83 )
2. NAUTILUS      2:03.96    
          Giba B., Kowalczyk ť., Medrak D., Bykowski D.
          ( 0:40.72 / 1:08.91 / 1:37.69 )
3. CARETA        2:36.86    
          Brodniansky V., Rovĺan A., Hudec P., T˘th S.
          ( 0:38.01 / 1:18.41 / 1:31.29 )
MS    CARETA        2:56.36    
          Weis M., Palka J., Toth ć., Hanzelov  T.
          ( 0:45.78 / 1:27.94 / 2:16.98 )
.
4x50 PP dziewczęta E
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2000 do 1999 - E
------------------------------
 1.   CARETA        2:01.76    
          Valov  K., Vonkomerov  V., Nulˇźkov  Z., Hraçkov  Z.
          ( ?:??:?? / ?:??:?? / ?:??:?? )
 2.   Zlin          2:01.88    
          Stýelcov  T., Fancov  A., Kneiflov  A., Poliçensk  P.
          ( ?:??:?? / ?:??:?? / ?:??:?? )
 3.   NAUTILUS      2:15.78    
          Łotecka O., Winiarska ¦., Leoniuk O, Kuczaj
          ( 0:28.96 / 1:02.40 / 1:34.53 )
 4.   CARETA        2:53.20    
          Kanov  V., Popracov  S., Valov  M., P lkov  B.
          ( 0:46.01 / 1:27.55 / 2:19.43 )
.
 4x100 PP chłopcy A,B,C
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 1.   NAUTILUS      2:44.60     kat A
          Winiarski A., Czajka ť., Paluch S., Napieraˆa M.
          ( 0:40.31 / 1:20.15 / 2:02.81 )
 2.   REKIN         2:50.45    kat A
          Sarna Marcin, Filiäski M., Kˆosiäski J., Kempa B.
          ( 0:41.77 / 1:30.13 / 2:11.16 )
 3.   NAUTILUS II     3:09.78     kat B
          Nosal P., Michalak A., Nalepka S., Osiadacz D.
          ( 0:44.48 / 1:32.94 / 2:22.65 )
 4.   CARETA        3:53.15    
          Minaroviech M., Pat ź A., Kostka R., Andre nsky M.
          ( 0:55.54 / 2:09.77 / 3:10.24 )
 5.   Zlin          4:02.46    
          Majerskě R., Kovaýˇk J., Freml J., ćvagera R.
          ( 0:57.93 / 2:04.17 / 3:13.71 )
.
 4x100 PP dziewczęta A,B,C
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 1.   NAUTILUS      3:14.69    kat B
          Górska M., Salachna P., Dziadek A., Niedzielska O.
          ( 0:48.93 / 1:39.12 / 2:28.18 )
 2.   Zlin                     3:30.18    
          Polansk  P., Stýelcov  L., Nov kov  N., Soviçov  M.
          ( 0:52.22 / 1:46.41 / 2:39.07 )
 3.   CARETA           3:35.16    
          Polovinź kov  D., Zelinov  L., Janigov  K., Chomutov  R.
          ( 0:50.48 / 1:49.16 / 2:43.74 )
.
 4x100 PP chłopcy D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 1.   NAUTILUS      3:22.83    
          Kern K., Dyrszka J., Marchewka P., Klimczuk C.
          ( 0:54.00 / 1:41.91 / 2:35.91 )
 2.   N.Jicin               3:29.49    
          Bolek T., Kelar O., Fojtˇk L., Dofek O.
          ( 0:49.75 / 1:45.08 / 2:40.03 )
 MS N.Jicin              4:11.13    
          Han k D., Zelˇk T., ¬erně D., Kvita J.
          ( 0:59.80 / 1:58.36 / 3:08.40 )
.
 4x100 PP dziewczęta D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 1.   NAUTILUS                    3:33.73    
          Osiadacz A., Szuter S., Pisarczyk A., Starzyäska P.
          ( 0:52.79 / 1:49.08 / 2:45.00 )
 2.   N.Jicin                            3:41.26    
          Kuncov  P., ćugarov  K., Kokeçov  L., Kýepelkov  K.
          ( 0:58.17 / 1:55.32 / 2:52.19 )
 3.   N.Jicin                            4:02.16    
          Sturalov  A., Jureźkov  N., Machov  P., Pap kov  D.
          ( 0:59.61 / 1:59.65 / 3:02.88 )
 4.   NAUTILUS II               4:13.42    
          Kern D., Matuszczak J., Czapliäska W., Mikulka M.
          ( ?:??:?? / ?:??:?? / ?:??:?? )
 5.   CARETA        5:16.52    
          Bobeniźov  B., Paçkov  K., Hamadov  D., Erte–ov  Z.
          ( 1:22.76 / 2:53.69 / 4:12.92
.
PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
1 NAUTILUS JASTRZĘBIE              -          2038 pkt
2 CARETA ZWOLEN                      -          1580 pkt
3 LAGUNA N JICZIN                      -          1431 pkt
4 NEMO ZLIN                                -          1113 pkt
.
PUNKTACJA OPEN
.
dziewczęta


1 KREPELKOWA KLARA - 2875 pk Laguna N Jiczin
2 HRASKOVA ZUZANA - 2697 pkt Careta Zwolen
3 OSIADACZ ANNA - 2681 pkt Nautilus Jastrzębie

chłopcy

1 SPANIHEL PETR - 2677 pkt - Laguna N Jiczin
2 DOFEK ONDREJ - 2497 pkt - Laguna N Jiczin
3 KERN KAMIL - 2382 pkt - Nautilus Jastrzębie


Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 4054

Komentarze (12)
RSS komentarzy
1. 01-04-2010 21:30
 
Wielkie dzięki dla Państwa Napierałów za dużą pomoc w zawodach ;)
Zarejestrowany
 
Krzysiek Radomski
2. 24-03-2010 18:43
 
STARAM SIE MOI DRODZY..STARAM..:
Zarejestrowany
 
WIOLA SZCZEPANOWSKA
3. 23-03-2010 21:50
 
No Wiola jesteś bardzo spostrzegawcza - brawo no i na te Podarki liczymy w imieniu naszych zawodników. O Wojtku już pisałem
Zarejestrowany
 
Krzysiek Radomski
4. 23-03-2010 21:09
 
Wojtek powinien zostać redaktorem. Ale taki talent się nie marnuje. Mamy super redaktora naszej stronki.
Zarejestrowany
 
Marek Górski
5. 23-03-2010 21:04
 
Wiola, jesteś super.Podziwiam Cię za wkład wniesiony w poprzednich zawodach. Mnie chodziło o nie czepianie się szczegółów.Tylko o sens . Wkład, jaki wniósł Wojtek w życie naszej stronki jest bezcenny!!!!!!!! Czy ktoś ma taką wiedzę i zaangażowanie, żeby poświęcić tyle czasu na aktualizację KS "Nautilus"? Pozdrawiam !
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
6. 23-03-2010 20:51
 
KURDE, STARAM SIE POZYSKAC PODARKI NA ZAWODY,ALE NIE WIEM CZY MI SIE UDA..MAM NADZIEJE ZE TAK:)
Zarejestrowany
 
WIOLA SZCZEPANOWSKA
7. 23-03-2010 20:49
 
JASNE ZE TAK HELENKO..ALE TAK JEST JAKOŚ TAK...FAJNIEJ..:)
Zarejestrowany
 
WIOLA SZCZEPANOWSKA
8. 23-03-2010 20:30
 
Wiola, nie słowa są ważne, ale sens słów.
Zarejestrowany
 
helena klimczuk
9. 21-03-2010 19:51
 
proszĘ poprawic słowo ***tęperatura**** na TEMPERATURA:)
Zarejestrowany
 
WIOLA SZCZEPANOWSKA
10. 21-03-2010 07:00
 
Dodam tylko,że zakładka Forum ukazuje się dla osób zalogowanych w danej chwili na stronie,zapraszamy wszystkich do gorącej dyskusji :grin Trzeba przyznać,że redaktor "wojtas" znacznie ożywił naszą stronę,od kiedy dołączył do grona adminów.Podziękowania dla wszystkich biorących udział w dyskusji.Stwórzmy taki nasz rodzimy "Hyde Park" 8) :zzz :zzz :zzz
Zarejestrowany
 
Piotr Dyrszka
11. 20-03-2010 20:36
 
:zzz :zzz :zzz FORUM JUŻ DZIAŁA :zzz :zzz :zzz
Zarejestrowany
 
wojtas.
12. 20-03-2010 11:54
 
No i musimy wygrać z Czechami nie ma lipy. :grin
Zarejestrowany
 
Krzysiek Radomski

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
Polska adaptacja JoomlaPL.com Team
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Zmieniony ( 12.04.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001