Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

Klubowy Puchar Polski - I runda Olecko Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
11.04.2016.

W dniach 9 -10 kwietnia  rozpoczęła się I runda Klubowego Pucharu Polski  w Olecku.
W zawodach  uczestniczyło  178 zawodników z 14 klubów. Pływacy walczyli  na pływalni Lega o medale i punkty. Klasyfikację punktową wygrał Delfinek Chodzież, Drugie miejsce zdobył  Rekin Wrocław a reprezentacja Nautilusa była trzecia. Nasi zawodnicy wrócili z workiem medali: 20 złotych, 13 srebrnych i 10 brązowych. Padł nowy rekord Polski na dystansie 50 m PP z czasem 19,13 ustanowiony przez Zuzannę Rzepka.

Wyniki po kliknięciu CZYTAJ CAŁOŚĆ !

KONKURENCJA 25m PW
Kategoria  E

2. Oszkiel Tatiana – 13,32
3. Szajter Jakub – 11,60
Kategoria  D
1. Oszkiel Wiktoria – 10,34
2. Dyrszka Hubert – 9,86
KONKURENCJA 50 m PW
Kategoria C

1. Rzepka Zuzanna – 18,63
4. Gajór Martyna – 21,28
5. Kiliszewska Stefania – 22,08
1. Gałkowski Błażej – 17,84
Kategoria B
1. Leoniuk Oliwia – 22,10
1. Giba Bartłomiej – 18,48
Kategoria A
1. Kasperek Aleksandra -20,57
3. Kern Kamil – 17,87
KONKURENCJA  50m BF
Kategoria E

2.Kiliszewska Sonia – 30,17
1.Szajter Jakub – 27,43
6.Mik Miłosz – 30,94
Kategoria D
1. Pacyna Emilia – 26,36
2. Gorys Magdalena – 26,97
4. Brychcy Magdalena – 27,23
5. Giba Filip – 26,67
Kategoria C
3. Gorys Klaudia – 23,74
5. Gajór Martyna – 24,93
6. Oślizło Julia – 25,18
1. Gałkowski Błażej -21,26
6. Granat Rafał - 23,30
Kategoria B
3. Giba Bartłomiej 22,00
Kategoria A
4. Kern Kamil 21,81
KONKURENCJA  100m BF
Kategoria E
3. Szajter Jakub – 1:03,39
Kategoria D
1. Pacyna Emilia – 58,27
5. Gorys Magdalena – 1:01,94
6. Dziura Marta – 1:02,90
5. Giba Filip – 58,31
Kategoria  C
2. Gorys Klaudia – 51,99
3. Oślizło Julia – 54,22
6. Granat Rafał – 53,64
KONKURENCJA  100m PP

Kategoria  E

2. Kiliszewska Sonia – 1:02,61
2. Mik Miłosz -1:02,01
Kategoria  D
5. Oszkiel Wiktoria – 55,10
6. Brychcy Magdalena – 58,79
Kategoria  C
1. Rzepka Zuzanna – 43,77
1. Albrecht Krystian -44,26
2. Kosmowski Jakub -46,11

SZTAFETA  4x 100m BF
2. Gorys Magdalena, Kiliszewska Sonia, Oszkiel Tatiana, Pacyna Emilia, - 4:17,39
4. Giba Filip, Mik Miłosz, Szajter Jakub, Dyrszka Hubert, -  4:09,43
3. Martyna Gajór, Zuzanna Rzepka, Oliwia Leoniak, Aleksandra Kasperek, - 3:37.54
5. Gałkowski Błażej, Giba Bartłomiej, Albrecht Krystian, Kern Kamil,  - 3:14,25
KONKURENCJA  50m PP

Kategoria  E

2. Oszkiel Tatiana – 28,91
3. Kiliszewska  Sonia -29,07
2. Mik Miłosz – 28,35
Kategoria D

4. Pacyna  Emilia – 25,60
7. Gorys Magdalena -26,33
11. Dziura Marta – 27,63
Kategoria  C
1. Rzepka Zuzanna – 19,13 NOWY REKORD POLSKI 
4. Gajór Martyna -22,09
7. Kiliszewska Stefania -23,27
1. Gałkowski Błażej – 18,65
3. Albrecht Krystian – 19,49
4. Kosmowski Jakub – 20,35
7. Granat Rafał – 20,74
Kategoria  B
4. Leoniuk Oliwia – 23,04
Kategoria  A
5. Kern Kamil – 19,00
KONKURENCJA 400m PP

2.Oszkiel Wiktoria – 4:38:38
KONKURENCJA 200m BF
Kategoria  D
1. Dziura Marta – 2:15,66
2. Brychcy Magdalena – 2:22,61
3.Giba Filip – 2:05,74
Kategoria  C
1. Gorys Klaudia – 1:55,53
5. Oślizło Julia – 2:08,53
KONKURENCJA  200m PP

Kategoria  D

1.Dyrszka Hubert – 1:49,26
Kategoria  C
2. Kiliszewska Stefania – 2:01,84
2. Kosmowski Jakub – 1:47,95
Kategoria  A
4. Kasperek Aleksandra -1:46.54
KONKURENCJA  100m PW
Kategoria D
1. Dyrszka Hubert – 50,02
Kategoria C
1. Albrecht Krystian – 44,80
Kategoria B
1. Giba Bartłomiej – 42,63

SZTAFETA  4x 100m  PP
2. Gorys Magdalena, Kiliszewska Sonia, Oszkiel Tatiana, Oszkiel Wiktoria, – 4:06,60
1. Giba Filip, Mik Miłosz, Szajter Jakub, Dyrszka Hubert, – 3:46,17
2. Kasperek Aleksandra, Rzepka Zuzanna, Leoniuk Oliwia, Gajór Martyna, – 3:08,00
2. Gałkowski Błażej, Giba Bartłomiej, Albrecht Krystian, Kern Kamil - 2:50,87

Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 2689

Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
Polska adaptacja JoomlaPL.com Team
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Zmieniony ( 13.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001