Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

ŚPM Jastrzebie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
12.06.2016.

 W dniu wczorajszym nasza drużyna startowała w w II rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu młodzieży , które tym razem odbyły się u nas na pływalni Laguna.

Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie i w klasyfikacji drużynowej wygrali zdecydowanie przed drużyną z Czech i Słowacji.

Po II rundzie tym samym wyszliśmy na prowadzenie.

Poprawiono wiele Rekordów życiowych  w tym ustanowiono jeden Rekord Klubu na 50 m BF juniorek w kat. C a dokonała tego Zuzanna Rzepka jej wynik to 0:22,76

W dodatkowej konkurencji nasi juniorzy z Kat. C również poprawili Rekord Polski w sztafecie 4 x50 m PP z czasem 1:19,67.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli najmłodsi nasi zawodnicy : Mikołaj Kosmowski, który wygrał wielobój w kat do 9 lat, i Wojtek Dziura który był trzeci.

Lotko  Majka uplasowała się na 2 pozycji , ale również rewelacyjnie pływała Marta Majda

W kat E (do 11) lat super wypadły nasze dwie zawodniczki Tatiana Oszkiel i Sonia Kiliszewska, w tej samej kat wiekowej chłopców zwyciężył w wieloboju Jakub Pelaczyk , natomiast o dużym pechu może mówić Jakub Szajter , który miał dyskwalifikację w jednej z konkurencji i ostatecznie w wieloboju wypadł poza podium mimo wspaniałych dwóch wyników. W tej samej kat bardzo dobrze wypadł również Mik Miłosz.

W kat D dużą klasę pokazali Hubert Dyrszka i Łukasz Majda . W tej samej kat dziewcząt nasze młode zawodniczki wypadły rewelacyjnie – wielobój wygrała Wiktoria Oszkiel a na podium stawały również Magda Gorys , Emilia Pacyna i Marta Dziura.

W kat. C wielką  klasę pokazała Zuzanna Rzepka która wygrała wszystkie trzy konkurencje i jednocześnie poprawiła Rekord Klubui , tym samym pokazała ,że jest dominującą zawodniczką w Europie i jest to bardzo obiecujące przed najbliższymi Mistrzostwami Świata na które to niebawem pojedzie.

Na trzecim miejscu w wieloboju uplasowała się Klaudia Gorys która to również wspaniale wypadła w konkurencjach indywidualnych.

W kat. C najlepiej wypadł Krystaian Albrecht który to w każdym ze startów poprawiał swoje Rekordy życiowe i ostatecznie w wieloboju uplasował się na trzcim miejscu tuż za rewelacyjnymi Czechami.

Start naszych młodych zawodników bardzo dobrze prognozuje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski juniorów kat E i D na które w najbliższy weekend pojadą nasi młodzi zawodnicy.

Szczegółowe wyniki zawodów - czytaj całość .

Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 1. 25 RP dívky E0,E,D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 25.      Lotko Maja                07  Nautilus      0:14.41      483
 26.      Kminiaková Lea            07  Careta        0:14.88      443
 27.      Majda Marta               08  Nautilus      0:15.01      433
 29.      Estera Kochan             07  Nautilus      0:15.82      371
 30.      Chalupová Patricie        07  N.Jičín       0:16.28      339
 32.      Granat Martyna            07  Nautilus      0:16.51      323
 33.      Sudolská Kateřina         08  N.Jičín       0:17.05      289
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
 16.      Oszkiel Tatiana           06  Nautilus      0:12.00      734
 17.      Bergerová Adéla           05  N.Jičín       0:12.30      697
 18.      Kiliszewska Sonia         06  Nautilus      0:12.37      689
 19.      Kiesewettrová Kamila      06  N.Jičín       0:12.45      680
 20.      Bieliková Blanka          05  Careta        0:13.06      612
 21.      Chripková Amélie          05  Zlín          0:13.16      602
 22.      Martinčíková Sára         06  N.Jičín       0:13.59      558
 23.      Sudolská Lenka            06  N.Jičín       0:13.87      531
 24.      Barošová Sandra           05  N.Jičín       0:14.14      507
 34.      Mezníková Marie Anna      06  Zlín          0:17.17      281
 35.      Dobrenko Oliwia           05  Nautilus      0:17.43      266
 36.      Knapčoková Valéria        05  Careta        0:17.84      242
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
  1.      Oszkiel Wiktoria          04  Nautilus      0:09.46      932
  2.      Mináčová Victoria         03  Careta        0:10.62      746
  3.      Gorys Magdalena           04  Nautilus      0:10.66      741
          Dziura Marta              03  Nautilus      0:10.66      741
  5.      Sopková Ľubomíra          04  Careta        0:10.73      731
  6.      Hatiarová Elisabeth       04  Careta        0:10.73CR    731
  7.      Brychcy Magdalena         03  Nautilus      0:10.74      729
  8.      Vasilová Hana             04  Careta        0:10.78      724
  9.      Pacyna Emila              04  Nautilus      0:10.81      720
 10.      Večeřová Tereza           04  Zlín          0:10.96      699
 11.      Janásková Anna            03  Zlín          0:11.01      693
 12.      Chovancová Marie          03  N.Jičín       0:11.22      665
 13.      Pavlicová Veronika        04  N.Jičín       0:11.35      649
 14.      Rosová Hana               03  N.Jičín       0:11.74      602
 15.      Jurečková Natálie         03  N.Jičín       0:11.85      589
 28.      Bejticová Ema             04  Careta        0:15.63      260
 31.      Hazúchová Jana            04  Careta        0:16.29      219
 1  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 2. 25 RP hoši E0,E,D  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 24.      Kosmowski Mikolaj         07  Nautilus      0:13.35      529
 25.      Mizera Jakub              07  N.Jičín       0:13.43      521
 28.      Dziura Wojciech           08  Nautilus      0:14.44      431
 30.      Sivek Alexander           07  Careta        0:17.90      199
 31.      Novotný René              07  N.Jičín       0:18.11      188
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
  9.      Szajter Jakub             05  Nautilus      0:11.20      778
 11.      Pelaczyk Jakub            05  Nautilus      0:11.54      733
 12.      Poljaskovskij Daniel      05  N.Jičín       0:11.82      697
 14.      Boháč Simon               05  N.Jičín       0:11.95      681
 15.      Hraško Jakub              05  Careta        0:12.10      663
 17.      Mik Milosz                05  Nautilus      0:12.26      644
 20.      Matej Nicolas             05  Careta        0:12.56      611
 21.      O lizlo Pawel             05  Nautilus      0:12.58      609
 22.      Slovák Filip              05  Careta        0:12.61      605
 23.      Knapek Daniel             05  N.Jičín       0:12.90      574
 26.      Aleks Kubiak              06  Nautilus      0:13.87      480
 27.      Mi kowiec Igor            05  Nautilus      0:14.36      438
 29.      Gonda Radko               05  Careta        0:17.13      242
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
  1.      Janásek Jan               03  Zlín          0:09.20      884
  2.      Dyrszka Hubert            03  Nautilus      0:09.41      847
  3.      Majda Lukasz              04  Nautilus      0:09.54      825
  4.      Hanzelka Jiří             03  N.Jičín       0:10.08      740
  5.      Giba Filip                04  Nautilus      0:10.60      666
  6.      Matej Dominik             03  Careta        0:10.94      621
  7.      Palušík Jakub             04  N.Jičín       0:11.09      602
  8.      Sivek Silvester           03  Careta        0:11.10      601
 10.      Jakuš Milan               03  N.Jičín       0:11.47      557
 13.      Slavíček Martin           03  N.Jičín       0:11.91      508
 16.      Pisařovic Vojtěch         03  N.Jičín       0:12.22      475
 18.      Biernát Jan               04  N.Jičín       0:12.46      451
 19.      Czarnolewski Patryk       04  Nautilus      0:12.55      443
 2  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 3. 50 RP dívky C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  1.      Rzepka Zuzanna            01  Nautilus      0:18.32     1025
  3.      Svobodová Barbora         01  N.Jičín       0:19.36      929
  4.      Gorys Klaudia             01  Nautilus      0:19.80      892
  8.      Kiliszewska Stefania      02  Nautilus      0:21.27      777
  9.      Dimiděnková Dita          02  N.Jičín       0:21.28      777
 11.      Gajór Martyna             02  Nautilus      0:21.40      768
 13.      Durajová Karolína         01  N.Jičín       0:21.62      752
 14.      Liptáková Mioroslava      01  Careta        0:21.79      741
 15.      Chovancová Johanka        01  N.Jičín       0:22.01      726
 17.      Novotná Klára             02  N.Jičín       0:22.44      697
 19.      O lizlo Julia             01  Nautilus      0:23.29      644
 22.      Macíčková Vendula         02  N.Jičín       0:24.92      552
 24.      Knapčoková Olivia         02  Careta        0:32.34      250
          Krejčová Gabriela         02  Zlín          disk.: NED  
          Pavlíková Nina            02  Careta        disk.: NED  
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
  2.      Křepelková Klára          98  N.Jičín       0:18.71      829
  5.      Šimiaková Miroslava       00  Careta        0:20.69      781
  6.      Mizerová Vendula          99  N.Jičín       0:20.71      780
  7.      Ondrušková Mária          99  Zlín          0:21.11      751
 10.      Hamšíková Monika          98  Zlín          0:21.32      634
 12.      Horáková Karolína         00  N.Jičín       0:21.50      723
 16.      Hrnčířová Simona          00  N.Jičín       0:22.22      675
 18.      Pálková Barbora           00  Careta        0:22.92      631
 20.      Michalčáková Gabriela     98  Careta        0:23.56      501
 21.      Hanzelová Terézia         00  Careta        0:23.67      587
 23.      Poláchová Eliška          00  N.Jičín       0:25.03      513
 3  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 4. 50 RP hoši C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  2.      Kovařík Jakub             01  N.Jičín       0:16.87      981
  3.      Klimpar Jakub             02  N.Jičín       0:17.90      880
  4.      Albrecht Krystian         02  Nautilus      0:18.31      843
  5.      Granat Rafal              02  Nautilus      0:19.26      764
  6.      Kosmowski Jakub           01  Nautilus      0:19.35      757
  7.      Tóth Šimon                02  Careta        0:19.70      730
  8.      Vasil Michal              01  Careta        0:20.46      675
  9.      Kminiak Adam              01  Careta        0:21.41      611
 10.      Herring Tomas Michael     01  Zlín          0:21.61      598
 12.      Michalčák Daniel          02  Careta        0:22.10      568
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
  1.      Fojtík Lukáš              98  N.Jičín       0:16.35      832
 11.      Batík Tomáš               98  Zlín          0:22.02      421
 4  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 5. 100 PP dívky E0,E,D,C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 51.      Chalupová Patricie        07  N.Jičín       1:15.29      421
 54.      Kminiaková Lea            07  Careta        1:18.87      356
 55.      Lotko Maja                07  Nautilus      1:20.29      332
 56.      Sudolská Kateřina         08  N.Jičín       1:22.69      294
 57.      Estera Kochan             07  Nautilus      1:23.21      286
 58.      Majda Marta               08  Nautilus      1:24.78      262
 62.      Granat Martyna            07  Nautilus      1:34.80      128
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
 39.      Kiliszewska Sonia         06  Nautilus      1:02.18      721
 40.      Kiesewettrová Kamila      06  N.Jičín       1:04.84      650
 42.      Martinčíková Sára         06  N.Jičín       1:05.11      643
 43.      Oszkiel Tatiana           06  Nautilus      1:05.68      629
 44.      Bergerová Adéla           05  N.Jičín       1:05.88      624
 46.      Chripková Amélie          05  Zlín          1:08.13      570
 47.      Sudolská Lenka            06  N.Jičín       1:09.25      545
 49.      Barošová Sandra           05  N.Jičín       1:13.17      462
 52.      Bieliková Blanka          05  Careta        1:16.47      399
 59.      Knapčoková Valéria        05  Careta        1:30.69      180
 60.      Dobrenko Oliwia           05  Nautilus      1:30.97      176
 61.      Mezníková Marie Anna      06  Zlín          1:32.64      155
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
 16.      Oszkiel Wiktoria          04  Nautilus      0:52.19      879
 19.      Mináčová Victoria         03  Careta        0:52.69      861
 22.      Vasilová Hana             04  Careta        0:53.02      850
 25.      Sopková Ľubomíra          04  Careta        0:54.31      806
 26.      Hatiarová Elisabeth       04  Careta        0:54.75      791
 27.      Gorys Magdalena           04  Nautilus      0:54.96      784
 28.      Chovancová Marie          03  N.Jičín       0:55.17      778
 29.      Pacyna Emila              04  Nautilus      0:55.30      773
 30.      Jurečková Natálie         03  N.Jičín       0:55.64      763
 31.      Dziura Marta              03  Nautilus      0:56.58      733
 33.      Pavlicová Veronika        04  N.Jičín       0:57.00      721
 35.      Večeřová Tereza           04  Zlín          0:57.02      720
 36.      Rosová Hana               03  N.Jičín       0:58.02      690
 37.      Brychcy Magdalena         03  Nautilus      0:58.63      673
 38.      Janásková Anna            03  Zlín          0:59.63      645
 53.      Bejticová Ema             04  Careta        1:16.54      281
          Hazúchová Jana            04  Careta        disk.: CHO  
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  1.      Rzepka Zuzanna            01  Nautilus      0:42.34     1115
  3.      Gorys Klaudia             01  Nautilus      0:46.32      933
  4.      Svobodová Barbora         01  N.Jičín       0:46.56      923
  9.      Gajór Martyna             02  Nautilus      0:49.41      812
 10.      Durajová Karolína         01  N.Jičín       0:49.64      804
 11.      Liptáková Mioroslava      01  Careta        0:49.92      794
 13.      Kiliszewska Stefania      02  Nautilus      0:50.42      776
 14.      Dimiděnková Dita          02  N.Jičín       0:50.48      774
 17.      Chovancová Johanka        01  N.Jičín       0:52.43      708
 18.      Novotná Klára             02  N.Jičín       0:52.44      707
 23.      O lizlo Julia             01  Nautilus      0:53.42      676
 32.      Macíčková Vendula         02  N.Jičín       0:56.95      572
 41.      Krejčová Gabriela         02  Zlín          1:04.87      380
 48.      Knapčoková Olivia         02  Careta        1:09.75      284
 50.      Pavlíková Nina            02  Careta        1:13.72      214
 5  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
  2.      Křepelková Klára          98  N.Jičín       0:44.52      850
  5.      Šimiaková Miroslava       00  Careta        0:47.52      844
  6.      Horáková Karolína         00  N.Jičín       0:47.85      831
  7.      Ondrušková Mária          99  Zlín          0:47.92      829
  8.      Mizerová Vendula          99  N.Jičín       0:48.72      799
 12.      Hamšíková Monika          98  Zlín          0:50.36      636
 15.      Hrnčířová Simona          00  N.Jičín       0:50.98      719
 20.      Pálková Barbora           00  Careta        0:52.88      657
 21.      Michalčáková Gabriela     98  Careta        0:52.91      557
 24.      Hanzelová Terézia         00  Careta        0:53.88      626
 34.      Poláchová Eliška          00  N.Jičín       0:57.01      537
 45.      Zelinová Lucia            91  Careta        1:06.98      230
 6  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 6. 100 PP hoši E0,E,D,C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 31.      Kosmowski Mikolaj         07  Nautilus      1:06.27      496
 37.      Mizera Jakub              07  N.Jičín       1:12.43      369
 39.      Sivek Alexander           07  Careta        1:17.10      286
 40.      Novotný René              07  N.Jičín       1:19.42      248
 42.      Dziura Wojciech           08  Nautilus      1:27.46      134
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
 23.      Mik Milosz                05  Nautilus      0:58.75      688
 24.      Pelaczyk Jakub            05  Nautilus      0:58.94      682
 25.      Boháč Simon               05  N.Jičín       1:01.02      625
 26.      Knapek Daniel             05  N.Jičín       1:02.79      579
 28.      Poljaskovskij Daniel      05  N.Jičín       1:03.84      553
 30.      O lizlo Pawel             05  Nautilus      1:06.08      500
 32.      Hraško Jakub              05  Careta        1:06.54      490
 33.      Mi kowiec Igor            05  Nautilus      1:08.74      442
 34.      Aleks Kubiak              06  Nautilus      1:10.74      402
 35.      Matej Nicolas             05  Careta        1:12.22      373
 36.      Slovák Filip              05  Careta        1:12.32      371
 41.      Gonda Radko               05  Careta        1:25.65      157
          Szajter Jakub             05  Nautilus      disk.: CHS  
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
  8.      Janásek Jan               03  Zlín          0:48.07      859
  9.      Dyrszka Hubert            03  Nautilus      0:48.51      842
 13.      Giba Filip                04  Nautilus      0:52.41      705
 15.      Hanzelka Jiří             03  N.Jičín       0:53.57      668
 17.      Majda Lukasz              04  Nautilus      0:54.11      651
 18.      Matej Dominik             03  Careta        0:55.14      620
 19.      Palušík Jakub             04  N.Jičín       0:56.62      578
 20.      Jakuš Milan               03  N.Jičín       0:57.08      565
 21.      Sivek Silvester           03  Careta        0:57.12      564
 22.      Slavíček Martin           03  N.Jičín       0:58.52      527
 27.      Pisařovic Vojtěch         03  N.Jičín       1:03.58      405
 29.      Biernát Jan               04  N.Jičín       1:03.98      396
 38.      Czarnolewski Patryk       04  Nautilus      1:13.15      221
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  1.      Kovařík Jakub             01  N.Jičín       0:38.05     1114
  2.      Albrecht Krystian         02  Nautilus      0:41.52      937
  3.      Klimpar Jakub             02  N.Jičín       0:42.04      913
  4.      Kosmowski Jakub           01  Nautilus      0:45.84      754
  5.      Tóth Šimon                02  Careta        0:46.25      739
  6.      Vasil Michal              01  Careta        0:46.87      716
  7.      Granat Rafal              02  Nautilus      0:47.89      679
 11.      Kminiak Adam              01  Careta        0:50.63      588
 14.      Herring Tomas Michael     01  Zlín          0:52.83      522
 16.      Michalčák Daniel          02  Careta        0:53.72      497
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
 10.      Batík Tomáš               98  Zlín          0:49.40      465
 12.      Fojtík Lukáš              98  N.Jičín       0:51.11      416
 7  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 7. 50 BF dívky E0,E,D,C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 52.      Chalupová Patricie        07  N.Jičín       0:32.78      458
 54.      Lotko Maja                07  Nautilus      0:34.90      369
 56.      Majda Marta               08  Nautilus      0:35.80      335
 57.      Kminiaková Lea            07  Careta        0:36.59      306
 58.      Estera Kochan             07  Nautilus      0:36.97      292
 59.      Sudolská Kateřina         08  N.Jičín       0:37.00      291
 62.      Granat Martyna            07  Nautilus      0:40.62      176
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
 39.      Bergerová Adéla           05  N.Jičín       0:29.58      615
 40.      Oszkiel Tatiana           06  Nautilus      0:29.59      615
 43.      Bieliková Blanka          05  Careta        0:30.25      580
 44.      Kiliszewska Sonia         06  Nautilus      0:30.42      571
 45.      Kiesewettrová Kamila      06  N.Jičín       0:30.44      570
 46.      Chripková Amélie          05  Zlín          0:32.03      492
 49.      Sudolská Lenka            06  N.Jičín       0:32.12      488
 50.      Barošová Sandra           05  N.Jičín       0:32.47      472
 51.      Martinčíková Sára         06  N.Jičín       0:32.58      467
 53.      Dobrenko Oliwia           05  Nautilus      0:34.47      386
 61.      Mezníková Marie Anna      06  Zlín          0:39.69      204
          Knapčoková Valéria        05  Careta        disk.: CHS  
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
 12.      Chovancová Marie          03  N.Jičín       0:25.10      745
 17.      Vasilová Hana             04  Careta        0:25.72      702
 18.      Pacyna Emila              04  Nautilus      0:25.84      695
 20.      Oszkiel Wiktoria          04  Nautilus      0:25.98      685
 23.      Dziura Marta              03  Nautilus      0:26.39      659
 25.      Gorys Magdalena           04  Nautilus      0:26.50      652
 27.      Večeřová Tereza           04  Zlín          0:26.84      631
 28.      Mináčová Victoria         03  Careta        0:26.94      625
 29.      Jurečková Natálie         03  N.Jičín       0:26.97      624
 32.      Brychcy Magdalena         03  Nautilus      0:27.34      602
          Pavlicová Veronika        04  N.Jičín       0:27.34      602
 34.      Janásková Anna            03  Zlín          0:27.39      599
 35.      Sopková Ľubomíra          04  Careta        0:27.58      588
 37.      Rosová Hana               03  N.Jičín       0:27.70      581
 38.      Hatiarová Elisabeth       04  Careta        0:28.37      543
 55.      Hazúchová Jana            04  Careta        0:35.09      248
 60.      Bejticová Ema             04  Careta        0:38.34      142
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  1.      Rzepka Zuzanna            01  Nautilus      0:22.76      757
  3.      Gorys Klaudia             01  Nautilus      0:23.78      682
  6.      Svobodová Barbora         01  N.Jičín       0:24.06      662
  7.      Durajová Karolína         01  N.Jičín       0:24.67      621
  8.      Chovancová Johanka        01  N.Jičín       0:24.68      620
  9.      Dimiděnková Dita          02  N.Jičín       0:25.02      598
 13.      Gajór Martyna             02  Nautilus      0:25.16      589
 16.      Kiliszewska Stefania      02  Nautilus      0:25.50      568
 19.      Liptáková Mioroslava      01  Careta        0:25.84      547
 21.      O lizlo Julia             01  Nautilus      0:26.01      537
 22.      Novotná Klára             02  N.Jičín       0:26.03      536
 30.      Macíčková Vendula         02  N.Jičín       0:27.28      466
 42.      Krejčová Gabriela         02  Zlín          0:30.02      332
 47.      Pavlíková Nina            02  Careta        0:32.06      247
 48.      Knapčoková Olivia         02  Careta        0:32.11      245
 8  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
  2.      Křepelková Klára          98  N.Jičín       0:23.09      593
  4.      Ondrušková Mária          99  Zlín          0:23.82      643
  5.      Hamšíková Monika          98  Zlín          0:23.92      538
 10.      Horáková Karolína         00  N.Jičín       0:25.09      559
 11.      Šimiaková Miroslava       00  Careta        0:25.10      559
 14.      Pálková Barbora           00  Careta        0:25.18      554
 15.      Mizerová Vendula          99  N.Jičín       0:25.20      553
 24.      Hrnčířová Simona          00  N.Jičín       0:26.43      480
 26.      Hanzelová Terézia         00  Careta        0:26.79      460
 31.      Michalčáková Gabriela     98  Careta        0:27.30      347
 36.      Poláchová Eliška          00  N.Jičín       0:27.68      414
 41.      Zelinová Lucia            91  Careta        0:29.72      238
 9  Středoevropský pohár mládeže 2016 - 2.kolo.txt
 8. 50 BF hoši E0,E,D,C,B+A  
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategorie od 2007 a mladší  - E0
-------------------------------
 35.      Mizera Jakub              07  N.Jičín       0:31.34      416
 36.      Kosmowski Mikolaj         07  Nautilus      0:31.93      389
 39.      Dziura Wojciech           08  Nautilus      0:35.67      244
 40.      Sivek Alexander           07  Careta        0:36.32      221
 41.      Novotný René              07  N.Jičín       0:36.80      205
Kategorie od 2006 do 2005  - E
------------------------------
 19.      Szajter Jakub             05  Nautilus      0:26.26      690
 24.      Poljaskovskij Daniel      05  N.Jičín       0:28.06      581
 25.      Pelaczyk Jakub            05  Nautilus      0:28.23      572
 27.      Hraško Jakub              05  Careta        0:29.06      527
 28.      O lizlo Pawel             05  Nautilus      0:29.76      491
 29.      Boháč Simon               05  N.Jičín       0:29.96      481
 30.      Mik Milosz                05  Nautilus      0:29.97      480
 31.      Knapek Daniel             05  N.Jičín       0:30.40      459
 33.      Mi kowiec Igor            05  Nautilus      0:31.25      420
 34.      Aleks Kubiak              06  Nautilus      0:31.29      418
 37.      Slovák Filip              05  Careta        0:33.14      339
 38.      Matej Nicolas             05  Careta        0:35.25      259
 42.      Gonda Radko               05  Careta        0:46.84          
Kategorie od 2004 do 2003  - D
------------------------------
  8.      Hanzelka Jiří             03  N.Jičín       0:23.64      692
 10.      Janásek Jan               03  Zlín          0:24.22      651
 11.      Majda Lukasz              04  Nautilus      0:24.66      622
 13.      Dyrszka Hubert            03  Nautilus      0:25.12      592
 16.      Palušík Jakub             04  N.Jičín       0:25.98      539
 17.      Slavíček Martin           03  N.Jičín       0:26.24      524
 18.      Giba Filip                04  Nautilus      0:26.26      523
 20.      Matej Dominik             03  Careta        0:26.29      521
 21.      Jakuš Milan               03  N.Jičín       0:26.36      517
 22.      Sivek Silvester           03  Careta        0:27.64      447
          Biernát Jan               04  N.Jičín       0:27.64      447
 26.      Pisařovic Vojtěch         03  N.Jičín       0:28.23      416
 32.      Czarnolewski Patryk       04  Nautilus      0:30.92      293
Kategorie od 2002 do 2001  - C
------------------------------
  2.      Kovařík Jakub             01  N.Jičín       0:20.31      772
  3.      Klimpar Jakub             02  N.Jičín       0:21.12      704
  4.      Albrecht Krystian         02  Nautilus      0:21.59      667
  5.      Granat Rafal              02  Nautilus      0:22.62      591
  6.      Tóth Šimon                02  Careta        0:22.98      566
  9.      Vasil Michal              01  Careta        0:23.70      518
 12.      Kminiak Adam              01  Careta        0:24.91      445
 14.      Herring Tomas Michael     01  Zlín          0:25.17      430
 15.      Michalčák Daniel          02  Careta        0:25.59      406
Kategorie od 2000 a starší  - B+A
------------------------------
  1.      Fojtík Lukáš              98  N.Jičín       0:20.06      615
  7.      Batík Tomáš               98  Zlín          0:23.19      397
 10 
Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 2048

Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
Polska adaptacja JoomlaPL.com Team
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Zmieniony ( 12.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001