Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

Puchar Świata Gliwice 2012
Redaktor: wojtas.   
23.04.2012.

od lewej - Ania Dziadek ,Monika Górska,Ahmed z Egiptu,Ania Osiadacz,Olga Niedzielska,Marek Górski

28 i 29 kwietnia br. w krytej pływalni „Olimpijczyk” (ul. Oriona 120) odbyły się zawody Pucharu Świata w Pływaniu w Płetwach.

28 i 29 kwietnia w krytej pływalni „Olimpijczyk” (ul. Oriona 120) odbyły się zawody 4 runda Pucharu Świata.W zawodacch tych startowało ponad 300 zawodników z 48 klubów.
Nautilus w kategori drużynowej zajął bardzo dobre 11 miejsce.Trzeba podkreślić że nasz klub reprezentowało 7 juniorów i tylko jedna seniorka.W kategoriach juniorskich nasze dziewczęta zajęły 5 miejsce a chłopcy 17.
Nasi zawodnicy uzyskali kilka bardzo wartościowych wyników
Sztafeta 4 x 100m pp dziewcząt w składzie Anna Osiadacz, Anna Dziadek, Olga Niedzielska, Monika Górska zajęły trzecie miejsce i zdobyły jedyny medal dla naszej drużyny . Olga Niedzielska poprawiła dwa bardzo stare (z 2002 roku)rekordy klubu na dystansie 400m pp i 800m pp

Wyniki zawodów łącznie z rankingiem klubowym TUTAJ
 

starty naszych zawodników

3 miejsce - 4 x 100 pp - dziewdzęta Anna Osiadacz, Anna Dziadek, Olga Niedzielska, Monika Górska

4 - miejsce - 4 x 100 pp - chłopcy - Sebastian Nalepka, Kamil Kern, Jakub Dyrszka, Szymon Paluch

  50pw 50bf 50pp 100pw 100bf 100pp 200bf 200pp 400pp 800pp
osiadacz   26.05 12     57.11 11   2.07.91 11      
dziadek   25.13  4     55.19  4   2.00.16  4      
niedzielska               1.42.26 7 3.43.77 4 7.56.46 5
górska 21.03 6 25.57 6     56.43 6          
dyrszka               1.40.83 3.42.73 16 8.06.16 17
kern 18.42 18   19,90 14     43.84 13        
nalepka               1.39.05 14 3.44.40 17 8.11.99 19
paluch 18.59 20     49.57 15   51.80 27        

Komentarze (29) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 6109 | Czytaj całość

Zmieniony ( 11.05.2012. )
Czytaj całość
 
2 runda KPP Kościerzyna
Redaktor: wojtas.   
10.04.2012.



W dniach 14-15 kwietnia 2012
odbyły się zawody 2 rundy KPP i były połączone z Pucharem Burmistrza Kościerzyny.
Nasza drużyna ze względu na brak dofinansowania z Urzędu Miasta naszego klubu na rok 2012 była zmuszona do wyjazdu na Pomorze w mocno okrojonym składzie.
Pomimo braków kadrowych nasi zawodnicy dzielnie rywalizowali z drużynami w pełnych składach.Gdyby nie brak trzech zawodników z kategorii E,D i A to z całą pewnością byśmy świętowali zwycięstwo w drugiej rundzie Klubowego Pucharu Polski.Jednak zbyt duży ubytek punktowy (gdyby ta trójka zawodników startowała to można było potencjalnie zdobyć 700pkt) pozwolił nam na zdobycie tylko czwartego miejsca.
Zawodnicy Nautilusa spisali się o niebo lepiej niż w Obornikach gdzie przecież zdobyli tylko jeden złoty medal a jednak wygrali pierwszą rundę KPP.W Kościerzynie zdobyli aż 9 złotych,4 srebrne i 14 brązowych medali,a jednak nie pozwoliło to wskoczyć na podium.
Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się najmłodsza Zuzia Rzepka która triumfowała na trzech dysansacha na jednym była druga.Drugiej naszej zawodniczce z tej kategorii Klaudi Gorys udało się zdobyć brąz.
W kat D bardzo ładnie popłynęła Oliwia Leoniuk która na dystansie 200m pp z rekordem życiowym wywalczyła złoto a na 100m pp była trzecia.Trzecie miejsce również wywalczyła Ola Łotecka;
W kat C rewelacyjny wynik na dystansie 100m bf napływała Ania Osiadacz ustanawiając nowy rekord klubu który jest lepszy o ponad 1,3 sekundy od poprzedniego czasu i tym wynikiem uzyskała minimum do kadry narodowej juniorów.
Na swoim wysokim poziomie pływali juniorzy z tej samej kategorii.Kamil Kern stawał na podium na każdym dystansie w tym dwa razy na jego najwyższym miejscu.Kuba Dyrszka upodobał sobie długie dystanse i najdłuższy dystans tych zawodów czyli 200m pp padł jego łupem.Gdyby na tych zawodach były dłuższe dystanse ,pewnie też by na nich triumfował.Można śmiało powiedzieć,że wybija nam się drugi zawodnik pokroju naszego mistrza Adriana który również preferuje długie dystanse.
Dziewczęta z kat B również wracają z Kaszub z medalami.Olga Niedzielska srebrem i brązem a Ania Dziadek dwoma brązowymi medalami.
Chłopcom z kat B poszło tym razem troszkę gorzej i tylko Szymon Paluch raz stawał na trzecim miejscu podium.
W kat A dziewcząt Sandra Rogalska cztery razy odwiedzała podium a Monika Górska raz.
Pięknie popłynęły nasze sztafety dziewcząt,zarówno juniorki młodsze jak i seniorki nie dały szans swoim rywalkom i wywalczyły dwa złota.
Sztafeta chłopców OPEN stworzona z juniorów dzielnie rywalizowała ze sztafetami seniorskimi i ostatecznie zajęli czwarte miejsce.
W Pucharze Burmistrza Kościerzyny również uplasowaliśmy się na czwartej pozycji i tutaj także zaważył brak zawodników w trzech kategoriach.
Zawody te pokazały ,że forma maszych zawodników rośnie i na najważniejszą imprezę w tym roku,czyli Mistrzostwa Polski które odbędą się 16 czerwca na tym basenie powinniśmy jechać w roli faworytów.


wyniki II Runda KPP Kościerzyna, 14-15.04.2012

Regulamin


kat nazwisko 25pw 50pp 100pp 100bf 200pp 100pw
E rzepka  11.82  2  27.17  1 1.01.49  1 1.10.82  5 2.15.84  1  
E gorys  12.06  3  29.87  5 1.07.82  6 1.07.99  4 2.28.80  5  
D łotecka  10.22  5  22.86  4  51.46    4  57.30    3 1.56.91  5  
D leoniuk  09.94  4  23.28  6  51.01    3  58.15    6 1.51.38  1  
D winiarska  10.24  6  23.19  5  52.04    6  58.63    9 2.08.32 13  
C osiadacz    22.27  4  48.85    4  53.68    3 1.55.20  6  51.45  4
C kern    19.12  1  43.04    1  52.26    3 1.44.08  3  43.64  2
C dyrszka    20.22  4  44.18    2  52.69    5 1.39.41  1  46.64  3
B niadzielska    22.15  5  46.44    3  53.91    4 1.41.71  2  49.52  4
B dziadek    21.51  3  46.72    4  53.17    3 1.45.00  4  ------
B paluch    18.89  3  42.91    4  53.97  13 1.53.65 10  45.31  6
B nalepka    20.07  8  43.85    7  52.97  12 1.38.73  4  46.11  8
B woźniak    20.69  9  45.79    9  50.50  10 1.42.03  6  48.45  9
A górska    21.94  4  48.49    4  54.15    3 1.47.56  4  ------
A rogalska    21.79  3  47.40    3  56.86    6 1.43.91  2  46.20  3

1 SZTAFETA JUNIOREK  KS NAUTILUS Jastrzębie 01:36.21
1 SZTAFETA OPEN DZIEWCZĄT  KS NAUTILUS Jastrzębie 03:06.54
4 SZTAFETA OPEN CHŁOPCÓW KS NAUTILUS Jastrzębie 02:55.33

                                      punktacja klubowa
  klub pkt
1   LAGUNA 24 Toruń 2070
2  REKIN Wrocław 1918
3  DELFINEK Chodzież 1556
4  NAUTILUS Jastrzębie 1484
5  DELFIN Jastarnia 1361
6  WKS Poznań 1325
7  ORKA Świętochłowice 1071
8  FLOTA Gdynia 820
9  NEPTUN Gdańsk 675
10  WODNIACY Garczyn 557
11  TORUŃCZYK Toruń 392
12  PŁETWAL Gorzów 391
13  Kościerskie WOPR 314
14  DELFIN INOWROCLAW 92

                               PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KOŚCIERZYNA
                               (Suma punktów w skali 50 na dystansie 50pp)

1 LAGUNA 24 Toruń                    426
2 UKS REKIN Wrocław                  401
3 UKS DELFINEK Chodzież          332
4 KS NAUTILUS Jastrzębie           310
5 WKS Poznań                             287
6 UKS DELFIN Jastarnia               280
7 ORKA Świętochłowice               237
8 MKP FLOTA Gdynia PTTK MW   198
9 NEPTUN Gdańsk                        171
10 Kościerskie WOPR                   127 
         
                                       Ranking Pucharu Polski 2012                                                     
  klub 1 runda
Oborniki
2 runda
Kościerzyna
3 runda
Toruń
Finał
Jastrzębie
suma
1   LAGUNA 24 Toruń 1843 2070     3913
2  REKIN Wrocław 1830 1918     3748
3  DELFINEK Chodzież 1895 1556     3451
4  NAUTILUS Jastrzębie 1946 1484     3430
5  WKS Poznań 1439 1325     2764
6  DELFIN Jastarnia 1390 1361     2751
7  ORKA Świętochłowice 871 1071     1942
8  NEPTUN Gdańsk 270 675     945
9  FLOTA Gdynia 0 820     820
10  PŁETWAL Gorzów 411 391     802
11  TORUŃCZYK Toruń 380 392     772
12  WODNIACY Garczyn 0 557     557
13  BARS GORZÓW 411 0     411
14  Kościerskie WOPR 0 314     314
15  DELFIN INOWROCLAW 122 92     214
16   WILCZKI POZNAŃ 129 0     129

Wpłaty należy dokonywać na konto Klubu!!!


Wyjazd do Kościerzyny w piątek 13.04.2012 o godz. 15.00 z parkingu przy MOSiR.
Koszt od zawodnika: 150 zł (2 noclegi, wyżywienie, startowe).
Koszt od rodzica: 180 zł (2 noclegi, wyżywienie).
Koszt transportu na zawody pokrywa Klub.

Komentarze (28) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 3624 | Czytaj całość

Zmieniony ( 23.04.2012. )
Czytaj całość
 
ŚPM - 1 runda Jastrzębie Zdr
Redaktor: wojtas.   
04.03.2012.





Wielkim sukcesem zakończyła się pierwsza runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży która odbyła się w dniu 03.03.2012 w Jastrzębiu Zdroju.W zawodach uczestniczyło ok 170 zawodników z czterech klubów z Czech (Laguna N Jicin ,Nemo Żlin),Śłowacji (Careta Zvolen) i Polski( KS Nautilus Jastrzębie Zdrój).
Nautilus wygrał rywalizację z dorobkiem 1948 pkt przed Laguną N Jicin 1786 pkt na trzeciej pozycji uplasowała się Careta Zvolen z dorobkiem 1724 pkt ,a czwarte miejsce przypadło czeskiej drużynie Nemo Żlin 797 pkt.

txt WYNIKI
Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży 2012
Punktacja Klubowa
Miejsce Klub
Runda 1
Jastrzębie
Runda2 Runda3 Runda4 Suma
1 Nautilus Jastrzębie 1948        
2 Laguna N Jiczin 1786        
3 Careta Zwoleń 1724        
4 Nemo Zlin 797        



kat   50pp 100pp 200pp 400pp 50bf
E0 sikora balbina  36.81    3 1.23.21  3     36.05  3
E0 pacyna emilia  50.13    8 1.38.87  7      -------
E0 malkinska daria  50.68    9  -------      -------
E0 nerobis lilianna 1.00.55  10  -------     44.42  8
E0 piątek mikołaj  27.60    1 1.01.57  2     30.21  1
E0 dyrszka hubert  28.41    2 1.01.10  1     30.21  1
E0 długosz piotr  34.89    3 1.24.62  4     36.21  4
E0 giba filip  36.94    6 1.37.71  6     38.78  6
E0 czułyt dawid  36.00    7  -------     37.90  5
E0 majda łukasz  40.11    8  -------     --------
E rzepka zuzanna  27.35    1   2.18.95  1   30.59  6
E wiora daria  30.24    6   2.41.06  9   31.00  8
E gorys klaudia  30.56    8   2.35.30  8   30.48  5
E długosz julia  32.32   10    --------   34.16 12
E biesiada paula  39.01   22   3.14.24 20   37.95 19
E gajor martyna  40.01   23    --------   37.16 18
E woźniak julia  40.34   25    --------    -------
E ściana martyna  42.21   26   3.28.80 24   40.04 23
E albrecht krystian  29.49    4   3.06.64 11   32.02  6
E raszka michał  37.03   12    -------   37.09 12
E zdunkiewicz seba  38.21   13    -------   40.25 15
E siekiera kamil  54.06   17    -------    -------
E banaszak aron 1.28.12 18   3.54.10 14   46.22 17
D winiarska żaneta  23.07    1     4.24.68  5 25.98  3
D leoniuk oliwia  23.40    3     4.31.44  6 26.36  5
D łotecka ola  23.50    4     4.18.01  2 26.14  4
D giba bartek  22.60    1     4.20.42  1 26.10  1
D rachuna daniel  26.06    4      ------- 27.01  2
D sterczek przemek  26.82    5     5.11.09  4 27.41  3
D bykowski darek  31.64   12      ------- 29.44  5
C osiadacz ania  22.68    5     4.02.74  4 25.17  3
C szuter sandra  23.28    8      ------- 25.18  4
C mikułka marcelina  25.78   12      ------- 27.01 12
C bibrowska dominika  27.16   15      ------- 27.47 14
C kern kamil  19.71    2     3.52.97  5 23.11  4
C marchewka piotr  19.84    3     3.56.85  7 22.67  3
C dyrszka kuba  19.94    4     3.44.11  2 23.13  5
C płaska wojtek  23.88    9     4.20.56 10 26.73 10
B dziadek anna  21.20    2   1.46.94  2   23.64  1 RK
B niedzielska olga  21.87    3   1.43.63  1   24.67  3
B michalak adrian  18.95    2   1.46.88  6   22.03  2
B paluch szymon  19.13    3   1.42.56  4   22.87  3
B wala karol  19.71    4   1.48.48  7   23.60  7
B nalepka sebastian  20.60    6   1.43.64  5   23.08  5
B woźniak patryk  20.42    5   1.41.74  3   24.10  8
B wieczorek michał  ----------    ---------   23.00  4

RK - rekord klubu kategori A i B

Bądź pierwszym który skomentuje | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 3447 | Czytaj całość

Zmieniony ( 10.03.2012. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 162 - 168 z 205

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001