Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

II Runda KPP Toruń
Redaktor: wojtas.   
26.03.2011.

W najbliższą sobotę nasi zawodnicy wystartują w II rundzie Klubowego Pucharu Polski w Toruniu. Do naszej reprezentacji zostali powołani :
Kat. E   Łotecka Aleksandra, Kuczaj Edyta, Piątek Mikołaj, Dyrszka Hubert,
Kat. D   Pisarczyk Amelia, Kern Dominika, Winiarska Żaneta, Leoniuk Oliwia, Marchewka Piotr,    Klimczuk Cezary, Kowalczyk Łukasz, Czaplińska Weronika, Giba Bartłomiej
Kat. C   Osiadacz Anna, Szuter Sandra, Nalepka Sebastian, Kern Kamil, Dyrszka Jakub,Wieczorek Michał,Woźniak Patryk.
Kat. B    Niedzielska Olga, Dziadek Anna, Paluch Szymon, Michalak Adrian, Napierała Marcin. Patryk Nosal,Wala Karol.
Kat. A    Rogalska Sandra, Górska Monika, Czajka Łukasz, Winiarski Adrian,Szkudlarek Jakub.

Po I rundzie KPP nasi zawodnicy są nieznacznie na prowadzeniu i mamy nadzieję na utrzymanie tej pozycji.

Po podliczeniu nieoficjalnych wyników (wyniki wyliczone na podstawie transmisji TV) po pierwszym dniu zawodów prowadzi Laguna Toruń 1260 pkt przed Nautilusem Jastrzębie 1230 pkt
Wyjazd naszej ekipy nastąpi w sobotę rano o godz. 4.30.Opłata od zawodnika 100zł,od rodziców 80zł płatne na konto klubowe

WYNIKI II rundy KPP Toruń

25 m pw 
100 m pw
50 m pp
200 m pp
100 m pp
100 m bf
SZTAFETY
4x50 m bf
4x50 m pp

Rekordy Polski

Wyniki drużynowe II rundy KPP  "Prince Lion"
1 LAGUNA TORUŃ 2127
2 NAUTILUS JASTRZĘBIE 2119
3 REKIN WROCŁAW 1498
4 WKS POZNAŃ 1420
5 ORKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1346
6 DELFINEK CHODZIEŻ 1138
7 DELFIN JASTARNIA 1009
8 WILCZKI POZNAŃ 886
9 BARS GORZÓW 865
10 FLOTA GDYNIA 782
11 TORUŃCZYK TORUŃ 685
12 DELFIN INOWROCŁAW 428
13 PŁETWAL GORZÓW 295
14 NEPTUN GDAŃSK 269

Drużynowe  Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Torunia
1 NAUTILUS JASTRZĘBIE 17468
2 LAGUNA TORUŃ 17132
3 REKIN WROCŁAW 8048
4 DELFINEK CHODZIEŻ 6739
5 DELFIN JASTARNIA 6611
6 ORKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 5329
7 FLOTA GDYNIA 4320
8 WILCZKI POZNAŃ 4039
9 BARS GORZÓW WLKP 3427
10 TORUŃCZYK TORUŃ 3205
11 WKS POZNAŃ 2186
12 PŁETWAL GORZÓW WLKP 1356
13 NEPTUN GDAŃSK 1164
14 DELFIN INOWROCŁAW 563
15 LVJC 0


Trensmisja online z zawodów:
http://www.kpsport.pl/
Listy startowe   ZAWODY_TORUN_2011.zip

Komentarze (29) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 4892 | Czytaj całość

Zmieniony ( 08.04.2011. )
Czytaj całość
 
I Runda KPP Jastrzębie
Redaktor: Krzysiek Radomski   
22.03.2011.
Miniony weekend zakończyły się organizowane przez nasz klub zawody – I Runda Klubowego Pucharu Polski oraz Puchar Prezydenta miasta Jastrzębie.
W zawodach tych wystartowało 149 zawodników reprezentujących 9 klubów.
Wielkie dzieki dla wszystkich sponsorów, organizatorów i ludzi dobrej woli, którzy pomogli nam zorganizować tą imprezę.
zdjecie: Agnieszka Materna
Z naszych zawodników bardzo dobrze spisali się w Kat. E dziewcząt Ola Łotecka która to zdobyła aż 5 złotych medali i okazała się najlepszą zawodniczką w tej kat zdobywając okazały puchar. Dobrze w tej kat. wiekowej wypadła również Edyta Kuczaj i Zuzanna Rzepka. W rywalizacji chłopców najlepiej wypadł Mikołaj Piątek zdobywając cztery złote medale. O dużym pechu może mówić Huber Dyrszka, który dwukrotnie nie ukończył swoich konkurencji, ale w wyścigu na 200 m był na drugim miejscu, zdobywając srebrny medal.

 

Komentarze (22) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 4065 | Czytaj całość

Zmieniony ( 08.11.2011. )
Czytaj całość
 
Po Środkowoeuropejskim Pucharze Młodzieży
Redaktor: wojtas.   
26.02.2011.
W dniu 26.02.2011 na basenie Laguna w Jastrzębiu Zdroju odbyły się zawody Śodkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży .
Nasza drużyna na początku nowego sezonu spisała się znakomicie wygrywając zawody z dorobkiem 2014 pkt przed zeszłorocznym zdobywcą tego pucharu Laguną N.Jicin 1996 pkt.Trzecie miejsce zajęła drużyna Careta Zwoleń 1624 pkt ,a na czwartej pozycji uplasował się Nemo Zlin 978 pkt.Nasi zawodnicy poprawili 6 rekordów klubu.
W najmłodszej kategori E0 wśród dziewcząt najlepiej wypadła nasza zawodniczka Zuzanna Rzepka która zgromadziła w trzech konkurencjach w sumie 1466pkt  plasując się na pierwszym miejscu i dwa razy na drugim.Trzecie miejsce w tej kategori zajęła jej koleżanka klubowa Julia Papszun 502 pkt 2 razy trzecia i czwarta.
Wśród chłopców zwyciężył Hubert Dyrszka 1293 pkt dwa razy pierwszy ,raz trzeci .Na drugiej pozycji uplasował się Mikołaj Piątek 1241 pkt raz pierwszy i dwa razy drugi.
W kat E dziewcząt niepodzielnie panowała zawodniczka Nautilusa Ola Łotecka 2802 pkt która zwyciężała na trzech dystansach ,a na dystansie 50 m pp ustanowiła nowy rekord klubu z czasem 00.23.52 brakło jej zaledwie pięć setnych do rekordu polski.
Bardzo ładnie popłynęła Edyta Kuczaj która zajęła 3 miejsce 1773 pkt.
W tej kategori najlepiej z naszych wypadł Przemek Sterczek 849 pkt który zajął 5 miejsce.
Kat D dziewcząt na drugiej pozycji uplasowała się Amelka Pisarczyk 2549 pkt dwa razy druga raz trzecia
Wsród chłopców dominowali nasi zawodnicy Piotr Marchewka 2302pkt zajął pierwsze miejsce , a Czarek Klimczuk 2195pkt uplasował się na drugiej pozycji.
Kategorię C wygrała Ania Osiadacz 2185pkt raz pierwsza i dwa razy druga.
Chłopcy w kat C plasowali się na 2 pozycji Sebastian Nalepka 2040pkt a na trzeciej pozycji Kamil Kern 1952pkt.
Poza konkutencją startowały najstarsze kategorie gdzie bardzo ładnie wypadły nasze kadrowiczki Monika Górska Olga Niedzielska i  które wygrywały w swoich konkurencjach.Odpowiednio zajmowały pierwsze i drugie miejsce,a tuż za nimi na trzeciej pozycji zameldowała się Ania Dziadek.
Z chłopców połączonych kategori A+B najlepiej wypadł Adrian Michalak zazmując 5 pozycję.

WYNIKI


Komentarze (5) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 3645 | Czytaj całość

Zmieniony ( 01.03.2011. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 183 - 189 z 205

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001