Przydatne linki



________________






Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

I Runda ŚPM - za nami
Redaktor: Administrator   
21.02.2016.

W sobotę 20.02.2016 nasza drużyna uczestniczyła w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.

Ogólnie nasza drużyna zdobyła II miejsce ustępując drużynie z Czech,  wyprzedzając drużynę ze Słowacji.
WYNIKI ZAWODÓW

Z uwagi na okres ferii w naszej drużynie nie wystartowało kilku znaczących dla punktacji ogólnej zawodników, ale mimo to ekipa spisała się znakomicie

W zawodach tych uczestniczyło 20 naszych zawodników i zawodniczek wśród nich :

Dziewczęta -  Lotko Maja, Granat Martyna, Kiliszewska Sonia, Oszkiel Tatiana, Gorys Magdalena, Pacyna Emilia, Oszkiel Wiktoria, Brychcy Magdalena, Dziura Marta, Gajór Martyna , Kiliszewska Stefania, Gorys Klaudia i Rzepka Zuzanna.

Chłopcy – Kruszyk Bartosz, Szajter Jakub, Dyrszka Hubert, Czarnowski Patryk, Granat Rafał, Łabędź Błażej, Kosmowski Jakub

 W najmłodszej Kat. wiekowej dziewcząt do 9 lat wspaniale wypadła Majka Lotko która trzykrotnie stawała na podium i ostatecznie w wieloboju uzyskała 3 miejsce .

W tej samej kat wiekowej  wspaniale wypadł Bartosz Kruszyk  który ostatecznie uplasował się na drugim miejscu w wieloboju.

W kat E wspaniale spisały się nasze dwie zawodniczki Sonia Kiliszewska ( pierwsza na 200 m PP)  , która w wieloboju zdecydowanie zwyciężyła, natomiast  Tatiana Oszkiel  uplasowała się na 3 miejscu.

W tej samej kat wiekowej bardzo dobrze wypadł Jakub Szajter , w wieloboju 2 miejsce ( 1 miejsce na 50 m BF),

W kat D chłopców  12-13 lat bardzo dobrze zaprezentował się Huber Dyrszka który w wieloboju wywalczył 3 miejsce – Hubert wygrał na 100 m PP z czasem 0:50,08 , drugie na 400 m PP

Nieco słabiej poszło nam w kat.  D dziewcząt  tutaj nasze zawodniczki nie zdołały uplasować się na podium a jedyny medal w wyścigu na 50 m BF zdobyła Marta Dziura.

W najstarszej kategorii rozgrywkowej w ramach ŚPM kat. C dziewcząt bardzo dobrze spisały się Zuzanna Rzepka  w wieloboju I miejsce – poprawiła Rekord Klubu na 400 m PW z czasem 3:49,44 zdobywając  zarazem I miejsce na tym dystansie podobnie jak na 100 m PP , druga była na 50 BF

Klaudia Gorys  w wieloboju II miejsce - zdobyła komplet medali – I miejsce na 50 m BF ,  2 miejsce na 100 m PP i 3 miejsce na 400 m PW

Wśród zawodników kat. C nasi sportowcy zdobyli po jednym medalu : Jakub Kosmowski był drugi na 100 m PP natomiast Rafał Granat wywalczył brąz na 50 m BF.

Komentarze (1) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 5641 | Czytaj całość

Zmieniony ( 21.02.2016. )
Czytaj całość
 
Licencje
Redaktor: Administrator   
10.02.2016.
Uwaga !!!
Wszystkich zawodników prosimy o dokonanie wpłąty za licencje :

Wysokość składek członkowskich w roku 2016 pozostaje bez zmian:

- klubowa - 240 zł
- zawodnicza - 12 zł
- zawodnicza międzynarodowa - 50 zł
Opłaty prosimy dokonać na konto klubu do dnia 15.02.2016

Informujemy, że CMAS wraca do starej zasady i od roku 2016 licencje międzynarodowe CMAS są ważne tylko na rok kalendarzowy.

Bądź pierwszym który skomentuje | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 1422 | Czytaj całość

Zmieniony ( 10.02.2016. )
Czytaj całość
 
Puchar Świata - Poznań
Redaktor: Krzysiek Radomski   
23.01.2016.
                            

               Za nami pierwszy dzień rywalizacji  w Pucharze Świata. W pierwszym bloku  nasza zawodniczka Zuzanna Rzepka po fascynującej walce wywalczyła srebrny medal, przegrywając jedynie o jedną setną sekundy, a tym czasem ustanowiła nowy rekord klubu 18:64.
Dobrze wypadli nasi juniorzy w konkurencji 50 m pw - Błażej Gałkowski z czasem 17:94 ulokował się na miejscu 9, tuż za nim z czasem 18:43 na miejscu 11 był Bartłomiej Giba.

                                        
            Jeszcze lepiej poszło nam w II bloku, gdzie Zuzanna Rzepka na dystansie 100 m pw po bardzo zaciętej rywalizacji z czasem 41:78 zdobyła pierwsze miejsce ustanawiając nowy Rekord Polski, jednocześnie uzyskując minimum do Reprezentacji Polski.
Na tym samym dystansie Bartłomiej Giba zdobył Brązowy medal z czasem 42:46,
ale na duże słowa uznania zasługuje jeden z juniorów – Krystian Albrecht , który otarł się o podium, uzyskując czas 42:96.
W kolejnym starcie Amelia Pisarczyk na dystansie  50 m BF z czasem 22:96 zdobyła srebrny medal, przegrywając jedynie z rekordzistką świata- to bardzo dobrze rokuje na dalsze starty w tych zawodach.
Na duże słowa uznania zapracował sobie  Rafał Granat w wyścigu na 50 BF poprawiając swój rekord życiowy, z czasem 23:92. Bardzo dobrze popłyną nasz najmłodszy zawodnik - Hubert Dyrszka na dystansie 100 m pw  z czasem 48:68 zajmując 8 lokatę. Pozostali nasi zawodnicy spisali się również dobrze  w dużej mierze poprawiając  swoje rekordy życiowe.
Reasumując dzisiejsze starty, jesteśmy bardzo zadowoleni i podbudowani na jutrzejszy dzień.
W drugim dniu zawodów wspaniale wypadła ponownie Zuzanna Rzepka która na dystansie 50 m PP wywalczyła srebrny medal z czasem 0:19,89.
Bardzo dobrze popłynął również Krystian Albrecht na dystansie 100 m PP 0:43,42 - plasująć się na 8 miejscu
Dobrze wypadły również dziewczęta na dystansie 100 m BF w kategorii seniorek Amelia Pisarczyk była 4 jak równiez w kategorii juniorek na 4 miejscu uplasowała się Klaudia Gorys
Dobrze popłynęły również nasze najmłodsze zawodniczki Gajór Martyna i Kiliszewska Stefania
Życiówkę na 100 m PP ustanowił również Jakub Kosmowski.

Na zakończenie zawodów medale brązowe wywalczyły nasze sztafety na dystansie 4x100 m PP zarówno wśród juniorów ( Krystian Albrecht, Giba Bartłomiej, Jakub Kosmowski i Błażej Gałkowski ) jak i juniorki w składzie : ( Zuzanna Rzepka, Stefania KIliszewska, Martyna Gajór, Klaudia Gorys )
W klasyfikacji generalnej nasze juniorki uplasowały się na 3 pozycji !!!

Komentarze (1) | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 3687 | Czytaj całość

Zmieniony ( 25.01.2016. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 63 z 205

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001