Przydatne linki________________


Ostatnie Komentarze:

Rekordy
Zaktualizowałem tyle ile umiałem, jeśli coś się nie zgadza t...
29/11/16 14:23 Więcej...
przez Kamil Kern

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Brawo Klaudia - Gratulacje
19/03/16 16:05 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Gratuluję Zuzia,trzymam kciuki za następne starty .
19/03/16 09:34 Więcej...
przez Katarzyna Granat

III Runda Pucharu Świata - Lig...
Życzymy szerokiej drogi , i Powodzenia dziewczyny. :)
17/03/16 20:48 Więcej...
przez Katarzyna Granat

I Runda ŚPM - za nami
Przepraszam, muszę dodać bowiem zaskoczoną matkę duma rozpie...
22/02/16 00:46 Więcej...
przez Ewa Oszkiel

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

Finał ŚPM
Redaktor: Administrator   
11.12.2017.

  W minioną sobotę byliśmy organizatorami Finałowej rundy Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży. Zawody odbywały się na basenie Laguna a startowało w nich ponad 100 zawodników z Czech Słowacji i Polski.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła nasza drużyna przed Laguną z Nowego Jicina – Czechy i Caretą Zvolen - Słowacja.
Zawody stały na dobrym poziomie, a okrasą były poprawione dwa Rekordy Polski w wyścigach sztafetowych 4 x 50 m BF juniorów kat D ( skład . Giba Filip, Szajter Jakub, Pelaczyk Jakub i Majda Łukasz – od wczoraj nowy REKORD Polski to 1:33,86 , oraz dziewcząt w kat D ( skład : Kiliszewska Sonia, Oszkiel Wiktoria, Pacyna Emilia i Gorys Magdalena – nowy REKORD POLSKI to 1:41,95 )
W poszczególnych konkurencjach nasi zawodnicy wywalczyli 
W klasyfikacji wielobojowej IV rundy nasi zawodnicy niemal w każdej kat stawali na podium i tak : 
Kat C juniorzy 14-15 lat Krystian Albrecht zdecydowanie wygrał a Hubert Dyrszka był trzeci
Kat C juniorki 14-15 lat Kiliszewska Stefania była druga a Martyna Gajór trzecia
Kat. D juniorzy 12-13 lat Giba Filip zdecydowanie wygrał a jego klubowi koledzy odpowiednio drugi Jakub Pelaczyk i trzeci Miłosz Mik
Kat D juniorki 12-13 lat - najlepszą zawodniczką była Emilia Pacyna na miejscu drugim była Gorys Magdalena a trzecie miejsce wywalczyła Wiktoria Oszkiel
Kat E juniorek 10-11 lat drugie miejsce wywalczyła Sonia Kiliszewska 
W najmłodszej kat. do 9 lat Marta Majda wywalczyła drugie miejsce.
W klasyfikacji generalnej Finału w poszczególnych kategoriach wiekowych nasi zawodnicy wywalczyli następujące miejsca na podium : najlepszą zawodniczką kat. C 14-15 lat została Kiliszewska Stefania, a Martyna Gajór była na drugim miejscu. W tej samej kat. wiekowej chłopców najlepszym zawodnikiem został Krystian Albrecht.
W kat. D 12-13 lat nasi zawodnicy całkowicie zdominowali podium i tak w rywalizacji dziewcząt najlepszą okazała się Emilia Pacyna , na miejscu drugim była Gorys Magdalena natomiast na trzecim miejscu podium stanęła Wiktoria Oszkiel. W rywalizacji chłopców kat D pierwszy był Pelaczyk Jakub, drugi Majda Łukasz a na miejscu trzecim – Filip Giba
W kat E 10-11 lat drugie miejsce zdobyła Sonia Kiliszewska, nieco słabiej wypadli nasi chłopcy w tej kat gdzie nie udało się nikomu zająć miejsca na podium
W najmłodszej kat wiekowej E0 do 9 lat najlepszą zawodniczką okazała się nasza Marta Majda a w rywalizacji chłopców na trzecim stopniu podium stanął Miłosz Saładajczyk.
W poszczególnych konkurencjach medale zdobywali
50 m PP – Marta Majda kat E0 do 9 lat – 2 miejsce, KIliszewska Sonia – kat E 10-11 lat – drugie miejsce, katE0 Firla Tymoteusz – 3 miejsce, kat. D 12-13 lat 1 miejsce Pacyna Emilia, 2 miejsce Gorys Magdalena i 3 miejsce Oszkiel Wiktoria, Kat. C 2 miejsce KIliszewska Stefania , 3 miesce Gajór Magdalena, Kat D chłopcy 1 miejsce Giba Filip , 2 miejsce Pelaczyk Jakub , 3 miejsce – Mik Miłosz, Kat C juniorzy 1 miejsce Albrecht Krystian, 3 miejsce Hubert Dyrszka
W konkurencji 100 m PP - w kat E0 Marta Majda – 1 miejsce, kat E – 1 miejsce Kiliszewska Sonia, w kat D dziewcząt 1 miejsce Pacyna Emilia , 2 miejsce Gorys Magdalena – 3 miejsce Oszkiel Wiktoria, w kat E0 chłopcy 3 miejsce Saładajczyk Miłosz, w kat. D chłopcy 1 miejsce Giba Filip , 2 miejsce Pelaczyk Jakub , 3 miejsce Mik Miłosz
W konkurencji 200 m PP w kat C dziewcząt 3 miejsce zdobyła Kiliszewska Stefania , W tej samej konkurencji w rywalizacji chłopców kat. C 1 miejsce z bardzo dobrym wynikiem wywalczył Albrech Krystian a na 3 pozycji uplasował się Hubert Dyrsza 
W ostatniej konkurencji indywidualnej50 m BF nasi zawodnicy wywalczyli kolejne medale i tak: w najmłodszej kat. E0 do 9 lat 2 miejsce wywalczyła Majda Marta, w kat E 3 miejsce wywalczyła Kiliszewska Sonia, w kat. E0 –chłopców 3 miejsce zdobył Saładajczyk Miłosz.
W kat. D dziewcząt bardzo dobry wynik i pierwsze miejsce zdobyła Gorys Magdalena tuż za nią była Pacyna Emila, w kat. C drugie miejsce wywalczyła Kiliszewska Stefania. W rywalizacji chłopców kat D niepokonany został Majda Łukasz na drugim miejscu był Giba Filip a na trzeciej pozycji dopłynął Pelaczyk Jakub. Wielką klasę pokazał w tej konkurencji również Albrecht Krystian który wygrał ten wyścig na 50 m BF.
Na duże słowa uznania zasłużyli również wszyscy pozostali zawodnicy którzy co prawda nie stawali na podium , ale ich postawa i ich wyniki przyczyniły się znacząco do faktu ,ze klub zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji Generalnej Finału ŚPM.
Brawo wszyscy zawodnicy i zawodniczki.
Pragniemy podziękować bardzo serdecznie wszystkim którzy przyczynili się do sprawnego przygotowania i przeprowadzenia zawodów – Dziękujemy całej Komisji Sędziowskiej oraz tym którzy nas wspierali dobrym czynem i słowem .

Pełne wyniki z zawodów są dostępne na stronie : http://polistime.cz/

Bądź pierwszym który skomentuje | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 211 | Czytaj całość

Zmieniony ( 11.12.2017. )
 
Pomoc dla P. Teresy
Redaktor: Administrator   
07.12.2017.

Kochani!!!!!!

 

Pani Teresa jest mieszkanką Krakowa, z trudem chodzi ponieważ przeszła wiele chorób w tym guza przysadki i sama nie może podjąć pracy  ! Przed chorobą pracowała jako domowa pielęgniarka, pomagała ludziom  w chorobie a także była z nimi w ostatnich dniach. Pani Teresa to naprawdę ciepła i serdeczna osoba, mimo ze przeszła w życiu wiele stara sie żyć normalnie i nie traci dobrego humoru.  Jest skromna i ciągle myśli o dobru innych a nie o swoim.

Pani Teresie potrzebne są podstawowe produkty żywnościowe ( żywność trwała), kosmetyki i środki czystości antyalergiczne (np. Szare mydło) oraz środki medyczne typu bandaże elastyczne i gazy.Liczymy na wasze gorące serca i dzięki  nam rodzina spędzi radosne i godne święta.

Jeśli ktoś może i chce się podzielić dobrem to Pani Teresa zdecydowanie na nie zasługuje.

Można przynosić dary dla P. Tereski jutro w czasie treningu na basenie Laguna od godz 15.00  do 17.00   , jak  również w sobotę w czasie zawodów.

Z góry serdecznie dziękujemy .

Bądź pierwszym który skomentuje | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 137 | Czytaj całość

Zmieniony ( 07.12.2017. )
 
Zdjęcia
Redaktor: Administrator   
22.11.2017.

W dniu dzisiejszym, w czasie treningu będą robione zdjęcia. Bardzo prosimy o przyniesienie koszulek klubowych, dresów, skórek. Proszę o przekazanie informacji osobą nie mającym FB.

Bądź pierwszym który skomentuje | Zacytuj ten artykuł na swojej stronie | Odsłon: 176 | Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 205

 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY NAUTILUS - JASTRZĘBIE
44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ HARCERSKA 14B
KRS 0000341811, NIP 6332202180
Nr konta 05847000012001002656010001